ED SHEERAN MIAŁ WYPADEK – fani są w rozpaczy! Lekarze nie zostawiają złudzeń…odwołane jest już kilka koncertów!

22 października Ed Sheeran miał rozpocząć swoja trasę po Azji, niestety już wiadomo, że to nie nastąpi. Artysta miał wypadek, który pokrzyżował mu zawodowe plany.

 

16 października piosenkarz spadł z roweru na jednej z londyńskich ulic i doznał urazów rąk. Sam miał nadzieję, że to tylko stłuczenia, ale wizyta w szpitalu pozbawiła go złudzeń.

 

Okazało się, że Ed ma złamany prawy nadgarstek i lewy łokieć. Nie jest w stanie wystąpić na najbliższych koncertach, o czym poinformował fanów za pomocą Instagrama. Post również nie pisał sam, bo obie ręce ma w gipsie. Aby jego fani mogli go lepiej zrozumieć wstawił zdjęcia swoich rąk, aby każdy mógł zobaczyć, jak bardzo Sheeran jest unieruchomiony. Poniżej publikujemy te ujęcia.

 

Fani artysty są w rozpaczy, bo długo czekali na spotkanie ze swoim idolem, niestety na niektóre sprawy nikt nie ma wpływu. Artyście również jest bardzo przykro, ale pamiętajmy, że Ed to też człowiek i może mu się po prostu coś stać, ucierpiało jego zdrowie, a przecież dla każdego z nas właśnie zdrowie jest bezcenne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *