Dramat w Wałbrzuchu. Czy 13-latek zabił?

Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek w Starym Zdroju (Wałbrzych).

To właśnie 13-latek wezwał na miejsce służby. Na miejsce przyjechała policja oraz karetka, jednak 29-letni mężczyzna ugodzony nożem był już martwy.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

W momencie tragedii w mieszkaniu przebywała dwójka dorosłych – matka chłopca oraz jej były konkubent – 29-letni Paweł G. – i ojciec dwójki młodszych dzieci. Były też dzieci: 13-latek i jego dwójka młodszego przyrodniego rodzeństwa.

 

Paweł G. miał być pod wpływem alkoholu i nietrzeźwy. Mężczyzna już wcześniej stosował przemoc wobec swojej byłej partnerki. Także tym razem miał być agresywny. 13-latek stanął w obronie matki. Chłopak zadał Pawłowi G. jeden cios w okolice klatki piersiowej.

 

Zwłoki zostały przewiezione do prosektorium. 13-latek, który najprawdopodobniej zabił mężczyznę trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Legnicy. Wkrótce będzie składał zeznania w sprawie czwartkowych wydarzeń.

 

>>>Pełnomocnik Bartosza S. z Lubina pokazał ZDJĘCIE po sekcji zwłok. To nie wygląda na zadrapania!

Jeden komentarz

  1. […] 29-leni Paweł G. już wcześniej stosował przemoc wobec kobiety, z którą miał dwójkę dzieci. Feralnego dnia przyszedł do niej pijany. Rzekomo miał się zobaczyć z córkami, jednak prawdopodobnie znów zaatakował kobietę. W obronie stanął jej 13-letni syn z wcześniejszego związku i zadał mu cios nożem w okolicę klatki piersiowej [zobacz tutaj]. […]

Możliwość komentowania została wyłączona.