Doda zapewnia: “erotyka to mój show (…) droczę się z widzem”

Już podchodząc do produkcji “Dziewczyny z Dubaju” Doda zapewniała, że chce tworzyć filmy z przesłaniem, a może nawet z morałem.

Co prawda premiera filmu jest przesunięta na nieokreślony na razie termin, mimo to Doda od czasu do czasu podejmuje wątki dające młodym ludziom do myślenia.

 

Tak też było i tym razem. Wokalistka obejrzała serial “Euforia” [trailer poniżej], w którym oglądać można grupę nastolatków borykających się z takimi problemami jak przemoc, brak akceptacji i narkotyki:

 

Serial „Euforia”… To taka smutna wiwisekcja seksualnie i farmakologiczne przestymulowanego pokolenia w USA. Młodzież CODZIENNIE zażywająca Psychotropy, Narkotyki ,alkohol od najmłodszych lat. Uzależniona od porno i social mediów, wymieniająca się hpv jak cukierkami. Przesunięta granica wstydu, moralności, godności i szacunku do samych siebie.

– podsumowuje Doda.

 

Po obejrzeniu filmu gwiazda postanowiła się zwrócić do młodych dziewcząt:

 

Zwracam się zatem również TERAZ do mojej młodej obserwatorki ;nie daj się zwieść moim seksownym strojom i odważnym gestom na scenie, niech Cię nie zmyli mój wyzwolony i kontrowersyjny wizerunek estradowy.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Doda stanowczo stwierdziła, że to ona BAWI się konwencją, jednak sama nigdy nie jest zabawką:

 

Czasem erotyka to mój show, a czasem długa suknia z orkiestrą w tle (…) droczę się z widzem, robię to pod kontrolą zarówno mojego umysłu i woli. Przede wszystkim to ja się tym bawię ,a nie inni bawią się mną. Pamiętaj ,że Ty RÓWNIEŻ Nie jesteś zabawką.

 

Wokalistka zdradziła również, jakie ma podejście do seksu:

 

Kocham sex ale o tym jak BARDZO przekonać się mogli tylko nieliczni. Miałam mniej partnerów seksualnych w całym swoim życiu niż jedna z głównych bohaterek tego serialu przez miesiąc. żałosne? Nie dla mnie-To mnie wartościuje (…)

Życzę Ci byś mogła również wyrażać się na TWOICH zasadach. (…) korzystaj z życia! Szalej mała ale dbaj o siebie, kochaj siebie i szanuj. NIE DAJ SIĘ. Zaufaj mi, Da Ci to prawdziwą euforię!

 

Pod wpisem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy popierających stanowisko Dody:

 

Dzięki za ten wpis. Bardzo ważny temat.

 

Utożsamiam się z każdym słowem w tym poście 👏👏❤❤

 

🙌 celnie w punkt 👍 Zawsze uważałam Cię za piekielnie inteligentną kobietę i to się nie zmieni.

– pisali internauci.

 

Zobacz też: Obecny mąż Beaty Tadli dwa lata temu pisał: “Mam wspaniałą rodzinę, narzeczoną Kamilę i 4,5 letniego syna”

 

https://www.youtube.com/watch?v=reeTpPsBFEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *