1 października 2023

Wspaniała wiadomość dla fanów Gosi i Radzia! UWAGA – ROZENKI ZAŁOŻYŁY “PERFEKCYJNY” PORTAL!

Że Gosia Rozenek podbija internety, to już wiadomo od dawna. Chyba żadne zdjęcia nie wywołują tyle emocji, co jej. Chociaż “Perfekcyjna” dba, aby zawsze wyglądały idealnie, to i tak zawsze pojawią się hejterzy, którym się i tak nie spodoba. Gosia ma gdzieś krytykę i woli skupiać się na osobach, którzy jej kibicują, a takich też nie brakuje! Uwaga! Gosia założyła portal!

 

Nie od dziś wiadomo, że Rozenkowa jest specjalistką prawie od wszystkiego. Kto, jak nie Gosia powie ci, jak perfekcyjnie wyglądać, zająć się domem, mężczyzną, jakie prezenty kupować?

 

No kto? Tylko Rozenkowa i Majdan!

 

Na jej portalu możemy znaleźć odpowiedzi na właśnie takie życiowe “zwyczajne” pytania. Zbliżają się święta i właśnie ta tematyka dominuje na razie na stronie.

“Perfekcyjna” chce nas do nich dobrze przygotować i potrafi wprowadzić w klimat. Na jej portalu jest pięknie jak w galerii handlowej.

Trzeba przyznać, że wizualnie strona wygląda bardzo elegancko, a zdjęcia Gosi i Radzia dodają jej “perfekcyjności”.

 

Zobaczymy jak dalej będzie wyglądać portal Gosi, który powstał przecież na prośbę fanów:

 

“Codziennie w prywatnych wiadomościach na Facebooku oraz Instagramie pytaliście mnie o rady i zadawaliście wiele pytań. Tak właśnie zrodził się pomysł na to miejsce. Znajdziecie tutaj wiele porad na różne tematy, większość z nich jest właśnie inspirowana Waszymi mailami, na które nie zawsze miałam czas odpisywać. Teraz to się zmieni! Ze względu na zbliżające się i długo wyczekiwane przez wszystkich Święta Bożego Narodzenia, to właśnie od tej tematyki rozpoczynam start portalu”.

 

Tyle szczęścia w całym internecie – w końcu miejsce, gdzie nasze życie może być choć troszeczkę “perfekcyjne”.

Zobaczcie, może coś Wam się przyda – my już czytamy o najważniejszych kolędach. A może by tak kanał na YouTubie? Musimy podpowiedzieć Małgosi!

 

źródło: rozenekmajdan.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz