Doda na Festiwalu w Sopocie. Zobacz 4 duety z jej recitalu! (VIDEO)

Wczoraj (21.05.2022) w Sopocie Doda świętowała 20-lecie swojej obecności na scenie muzycznej.

Z tej okazji podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbył się recital Dody, na który gwiazda zaprosiła czterech gości. To z nimi wokalistka wykonała swoje znane piosenki. 

I tak Doda wystąpiła w duecie z Beatą Kozidrak, Justyną Steczkowską, Michałem Wiśniewskim i Dawidem Kwiatkowskim. 

 

fot. screen youtube Polsat

 

Jeśli chodzi o Beatę Kozidrak, to Doda jest jej fanką od dziecka. Wykonując piosenki Beaty, Doda uczyła się śpiewać. Tym samym występ z idolką był spełnieniem jej marzeń. 

 

 

Z Justyną Steczkowską historia nie była taka prosta, bo kiedyś panie były na ścieżce wojennej. Być może właśnie dlatego teraz razem zaśpiewały piosenkę “Znak pokoju”, a na koniec podały sobie ręce.

 

 

26-letni Dawid Kwiatkowski jako nastolatek słuchał piosenek Dody i był jej fanem. Utworem, przy którym leczył swoje złamane serce były utwór “Mam tylko Ciebie”. Teraz ta piosenka w wykonaniu Doroty i Dawida zabrzmiała bardzo romantycznie.

 

 

Z Michałem Wiśniewskim Dodę łączy zamiłowanie do robienia show i wzbudzanie kontrowersji. Razem zaśpiewali utwór “Nie daj się”, w którym jest mowa właśnie o tym, by nie dbać, co ludzie myślą. 

 

 

Każdy z tych duetów był bardzo pozytywnie przyjęty przez widzów. Duże wrażenie robiło też wzruszenie Dody. Widać było, że ten dzień dużo dla niej znaczy.