Krzysztof Krawczyk Junior zaśpiewał na Festiwalu Weselnych Przebojów. Nikt nie spodziewał się TAKIEGO występu!

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, media zainteresowały się losami jego syna.

Jak się okazało także Krzysztof Krawczyk Junior lubi śpiewać, choć z uwagi na swoje problemy zdrowotne, robi to w ramach zajęć w Studio Integracji w Łodzi.

 

Występy Juniora wywoływały sprzeczne reakcje [zobacz tutaj], ponieważ nie da się ukryć, że Krzysztof Igor nie ma takiego warsztatu jak jego zmarły tata. Widać jednak, że Junior wkłada wiele serca w każdą piosenkę, w występy dają mu dużo radości.

 

Miłym gestem w kierunku Krzysztofa Krawczyka było zaproszenie go wraz z zespołem Trubadurzy na Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Koncert odbył się 13 sierpnia 2021 r. i był transmitowany w telewizji Polsat. Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr. wykonali między innymi takie utwory jak “Przyjedź mamo na przysięgę”, “Ale ta Kasia sprytna była” czy “Znamy się tylko z widzenia”.

 

krawczyk trubadurzy
fot. screen youtube/Polsat

 

Chyba nikt nie spodziewał się takiego występu Krzysztofa Krawczyka Juniora, bo w komentarzach widzów przeważało bardzo pozytywne zaskoczenie.

 

Brawo dla Trubadurów, że nie oglądają się na utarczki z wdową, a wyciągnęli rękę w stronę Krzysztofa Igora Juniora i zapewne realnie mu pomagają w zmianie swojego życia na lepsze.

 

Nic zespół nie odbiega od tego co senior występował Brawo I gratulacje dla całego zespołu.

 

Brawo Trubadurzy! Więcej takich występów z Krzysztofem Krawczykiem juniorem

 

Trubadurzy spełnili moje marzenie,wystąpili z juniorem CUDOWNY KONCERT,radość w oczach całego zespołu,a szczególnie Krzysia,dziękuję że jesteście i sprawiacie radość nam swoimi piosenkami.

– czytamy pod nagraniem.

 

Wydaje się więc, że duet – bądź co bądź – sędziwych już Trubadurów z 48-letnim Juniorem to bardzo dobry pomysł.