COŚ TU ŚMIERDZI ŚCIEMĄ…SKANDAL w programie MAI SABLEWSKIEJ! Uczestnik ZARAŻONY wirusem HIV okazuje się być uzależnionym od…

Takie zakończenie edycji nie mogło być przypadkowe! Do programu “Sablewskiej sposób na modę” zgłosił się Oliwier – 32 letni mężczyzna zarażony wirusem HIV. Chłopak wierzył, ze udział w programie da mu motywację do spełniania marzeń, mimo choroby. Kocha tańczyć i chciałby zostać trenerem personalnym.

 

Maja, będąc u niego w mieszkaniu, dowiedziała się, że mężczyzna jest również uzależniony od narkotyków! Zaprowadziła go na terapię wierząc, że mu pomoże. Owszem, Oliwier na początku stosował się do zaleceń Mai, ale po kilku tygodniach znudziło mu się i wrócił do “imprezowego” życia. Zerwał kontakt z celebrytką i w ten sposób przekreślił swoją metamorfozę.

 

Narkoman z wirusem HIV nie odmawiający przygodnego seksu? Czyż to nie idealna postać do telewizji? Czy taka osoba nie podniesie oglądalności mdłego programu celebrytki? Oczywiście wierzymy, że takie dramaty spotykają ludzi, ale że też taki mężczyzna zgłosił się do programu, który zresztą nie jest na żywo. Można było montować i dublować ujęcia jak tylko się chciało.

 

Wybacz Maju, ale w takie cuda nie wierzymy.

ŹRÓDŁO: INSTAGRAM, TVN “SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *