25 września 2023

Ogoliła głowę swojego SYNKA i wmawiała LUDZIOM, że jest chory na RAKA! 8-letni chłopiec przeżywał przez swoją MAMĘ prawdziwe PIEKŁO! (wideo)

Wstrząsająca historia 8-letniego chłopca to idealny przykład do czego jest w stanie posunąć się zwyrodniały rodzic. Christopher przez niemal całe swoje życie przechodził prawdziwe piekło. Wszystko za sprawą swojej mamy Kaylene Bowen-Wright. Od momentu urodzenia syna kobieta zabrała go aż na 323 zabiegi lekarskie i poddała go 13 niepotrzebnym operacjom. Co chwila wymyślała najrozmaitsze choroby, w tym te najcięższe, jak choroba nowotworowa.

 

 

Poczynania kobiety doprowadziły zdrowie dziecka do ruiny. Niepotrzebne zabiegi wywołały infekcję, które zagrażały jego życiu. Chłopiec zaczął tułać się po szpitalach zaledwie kilka tygodni po swoich narodzinach. Pierwszą chorobę jaką wymyśliła jego matka była alergia na mleko. Z czasem było coraz gorzej, kobieta oszukiwała nie tylko lekarzy, ale również swojego męża. Wmówiła mu, że Chrisopher nigdy nie będzie chodzić. Po jakimś czasie ogoliła jego głowę na łyso twierdząc, że cierpi na poważny nowotwór.

 

 

Amerykanka czerpała z tego niemałe korzyści materialne. Prowadziła zbiórki pieniężne w Internecie na rzekome leczenie synka. Wrażliwi ludzie wpłacali pieniądze, a ona przeznaczała je na swoje wydatki. Mały Chris został w tym czasie potwornie okaleczony. Przeszedł setki badań, w tym groźne dla zdrowej osoby badanie radiologiczne i aż 13 zabiegów chirurgicznych. Prawda wyszła na jaw, kiedy jedna z osób wpłacających pieniądze zobaczyła go bawiącego się i biegającego w przedszkolu wraz z innymi dziećmi. Dziecko zostało zbadane i stwierdzono, że jest całkowicie zdrowe. Kobieta została aresztowana i przebywa w areszcie, Tata Chrisa walczy o pozbawienie jej praw rodzicielskich.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz