30 września 2023

Chłopaki z “Letniego chamskiego podrywu” SZCZERZE na temat HEJTERÓW i swojego sukcesu na YouTubie! Ich OPINIE was ZASKOCZĄ! (wideo)

Zespół “Letni chamski podryw” jest alternatywą dla sceny hiphopowej w Polsce. Chłopaki śpiewają, by bawić odbiorców i po mistrzowsku parodiują utwory znanych gwiazd z polskiego podwórka, jak i zza granicy. Zespół ma ogromną rzeszę fanów o czym świadczą wyświetlenia piosenek w serwisie YouTube, a także ilość polubień ich kanału, który subskrybuje prawie 800 tysięcy osób. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku pęknie okrągły milion.

 

 

 

Maciek “Canton” Piotrowski i Dawid “Anton” Antonkiewicz muzyką zaczęli interesować się w czasach szkolnych, czyli bardzo dawno temu. Oficjalnie współpracę rozpoczęli w 2009 roku, jednak poznali się zdecydowanie wcześniej. Ich premierowy kawałek “Czinkłeczento”, który ukazał się w listopadzie 2009 roku stał się prawdziwym hitem polskiego YouTube. Utwór pokochało tysiące uczniów i studentów, grano go na imprezach i nucono na szkolnych korytarzach.

 

 

Późniejsze lata to prawdziwy wzrost popularności. Apogeum sukcesów okazał się zabawny utwór “Pomidorowa”, który wyświetliło na ten moment ponad 44 miliony osób, co jak na realia polskiego YouTube jest świetnym wynikiem. Zespół dał się ostatnio namówić na szczery wywiad. Chłopaki opowiadają w nim o sobie, o wielkim sukcesie jaki odnieśli, czy o podejściu do internetowych hejtów, które tak naprawdę są dla nich motywacją do działania. Warto OBEJRZEĆ I POSŁUCHAĆ!

 

źródła: youtube.com, źródła: youtube.com

Dodaj komentarz