Beata Tadla na zdjęciu z przed 30 lat. Dużo się zmieniła?

Beata Tadla (47 l.) współpracowała z wieloma stacjami telewizyjnymi, obecnie jest jedną z prowadzących “Onet Rano”.

Dziennikarka w 2021 roku poślubiła Michała Cebulę i jak twierdzi “kocha i jest kochana”. Z pewnością szczęście małżeńskie, a także zdrowy styl życia sprawiają, że Beata Tadla bardzo dobrze wygląda.

Z okazji Dnia Kobiet 47-latka pokazała swoje zdjęcie z przed 30 lat.

 

https://www.instagram.com/beatatadla/

 

Tadla pokazała fotografię z 1993 roku i z 2023 roku. Na obydwu zdjęciach nosi kapelusz i ma warkoczyki.

 

Te zdjęcia dzieli 30 lat 😱 Przy okazji Dnia Kobiet ktoś mnie zapytał: co powiedziałabym sobie osiemnastoletniej, gdybym miała dla siebie tylko jedną radę?

– zaczęła.

 

I odpowiedziała:

 

…powiedziałabym przede wszystkim: uśmiechaj się częściej, dziewczyno! A serio: NIE BÓJ SIĘ. Nie bój się zmian, ludzi, świata. Nie bój się popełniania błędów – będą tylko twoje i tylko ty będziesz z nich wyciągać wnioski. Nie bój się pożegnań z tymi, z którymi ci (już) nie po drodze. Nie bój się wyrażać emocji, prawdy, nie bój się mówić NIE. Nie bój się macierzyństwa. Nie bój się kochać. Nie bój się siebie – masz wspaniałe cechy, wokół których zbudujesz swoją siłę. I nie bój się lęku. Łatwo nie będzie, ale przyjdzie nagroda. Trzydzieści lat później powiesz sobie, że niczego nie żałujesz, kochasz i jesteś kochana, silna, szczęśliwa, bardzo zadowolona ze swojego życia. I, że wiele jeszcze przed tobą, dziewczyno❤️

– napisała optymistycznie.

 

A na zdjęciach widać, że przez 30 lat wygląd Beaty Tadli niewiele się zmienił. Internauci pisali, że dla dziennikarki czas się zatrzymał, a dziennikarka jest nadal piękna.

 

https://www.instagram.com/p/Cpf16iPoAeJ/