Co się dzieje z Keanu REEVESEM?! Słynny Neo z „MATRIXA” nigdy nie wyglądał tak ŹLE jak teraz! (foto)

Co się dzieje z Keanu REEVESEM?! Słynny Neo z „MATRIXA” nigdy nie wyglądał tak ŹLE jak teraz! (foto)

Keanu Reeves to jeden z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Zany z roli Neo, z superprodukcji „Matrix”, która podbiła kina na całym świecie gwiazdor przeraża ostatnio swoim wyglądem. Reeves w niczym nie przypomina przystojniaka sprzed lat. Aktor wyraźnie zapomniał o sobie co skrzętnie wytknęli mu fani. Najnowsze zdjęcia 55-latka nie napawają optymizmem, ponieważ prezentuje się na nich fatalnie.

 

 

 

 

Aktor przestał o siebie dbać, jest wyraźnie wychudzony i ma długie przetłuszczone włosy. Internauci zastanawiają się, czy Reeves nie przeżywa jakiegoś kryzysu i czy nie jest on związany z traumą sprzed lat kiedy w tragicznych okolicznościach stracił swoją partnerkę, a jeszcze wcześniej dziecko, które urodziło się martwe w 8 miesiącu ciąży.

 

 

 

Mimo wszystko fani wciąż pamiętają o swoim ulubieńcu i wierzą, że to krótkotrwała metamorfoza, bądź nowa charakteryzacja związana z rolą w jakimś filmie. Reeves przez lata uchodził za ideał i bożyszcze kobiet. Skromny aktor nigdy jednak nie dał omamić się pieniądzom i sławie i zawsze starł się być sobą. Wszyscy, którzy znają Keanu i gorąco mu kibicują nie dopuszczają do siebie myśli, że z aktorem dzieje się coś złego.

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com,