Anna Wendzikowska na zdjęciu z przed trzech lat. Trudno ją poznać!

Anna Wendzikowska (39 l.) to prezenterka w Dzień Dobry TVN, zapalona podróżniczka i tancerka pole dance.

Życie prywatne Ani Wendzikowskiej jest nietypowe. Ze swoim mężem Christopherem Combe (małżeństwem byli w latach 2007–2010) nie miała dzieci. Natomiast ze związku z Patrykiem Ignaczakiem ma córkę Kornelię, a ze związku z Janem Bazylem – Antonię. Obecnie Wendzikowska jest samotną matką z dwójką dzieci z dwóch ojców.

 

trenuje pole dance – https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Wczoraj wieczorem prezenterka pokazała swoje zdjęcie z listopada 2018 r. – wkrótce po urodzeniu Antoniny. Na tej fotografii trudno poznać Wendzikowską, jaką znamy z telewizji czy też z social mediów.

 

listopad 2018, na zdjęciu młoda mama, bez filtra.. ten wpis też będzie bez filtra 🤷🏻‍♀️ zmęczona, niewyspana i nieszczęśliwa..

– opisuje samą siebie.

 

I dalej opisuje swoje ówczesne samopoczucie:

 

nie miała depresji poporodowej, ale miała depresję.. mniejsza o powody, one są bez znaczenia dla sensu historii.. to był trudny czas, nawet dziecko nie dawało poczucia, że jest jakikolwiek sens we wstawaniu rano z łóżka.. mroczne miesiące, w których wydawało się, że już nic nie odczaruje tej wszechogarniającej pustki i bezsensu.. pomogli przyjaciele, specjalista i zdobycze współczesnej farmakologii.. wyszła z tego silniejsza i bardziej świadoma.. po drugiej stronie było światło i bardzo, bardzo dużo sensu ✨

 

tak wyglądała w 2018 r. – https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Swoim wpisem Anna Wendzikowska nawiązała do przypadającego wczoraj Dnia Walki z Depresją. Prezenterka zachęca do podejmowania leczenia tej choroby:

 

Nie wahajcie się prosić o pomoc. To żadna ujma! Prawdziwa siła nie boi się pokazać słabości ✨

– podkreśliła Ania.

 

Zobacz też: Superniania zabrała głos w sprawie księży. Marcin Rola odpowiada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *