Ania KREUJE się na MATKĘ IDEALNĄ?! ZOBACZ “trudy macierzyństwa” według LEWANDOWSKIEJ NA najnowszym zdjęciu Klary!

Macierzyństwo dla Anny Lewandowskiej okazało się świetnym biznesem. Świetnie wykorzystała czas błogosławiony, aby napisać na ten temat książkę i nagrać płytę z ćwiczeniami dla przyszłych mam. Teraz szykuje się do projekty “Baby by Ann”, co będzie poniekąd sklepem internetowym z akcesoriami dla dzieci. Oprócz tego każde zdjęcie z jej córeczką wzbudza niemałe zainteresowanie, tak było i tym razem!

 

Anna Lewandowska robi na zdjęciu “samolocika”” swojej córce i informuje, że ma mnóstwo energii, mimo że wstała po 4 rano… Szczęściara, że zdążyła zakręcić włosy, zrobić makijaż i jeszcze się wystylizować. Matka idealna! Oczywiście zdjęcie mówi też, że jest idealną żoną o czym świadczy idealnie wysprzątany dom i zdjęcie męża na poduszce, gdzieś “przypadkowo” w tle. Oczywiście fanki nie mogą wyjść z podziwu, że Anna ma tyle energii, mimo zarwanych nocy. Nie przychodzi im do głowy, że zdjęcie zrobił fotograf? Że wszystko jest za pozowane? Czy instagramowy świat jest w ogóle realny?

 

To wspaniale, że Ania motywuje kobiety do tego, żeby dążyły do “takiego” macierzyństwa, gdzie mają czas na swoje pasje i pracę, ale nie dajmy się zwariować, że możliwe jest aby tak wyglądać i mieć wszystko pod kontrolą przy maleńkim dziecku bez poziomu na którym jest Anna.

Prawdą jest też, że dla internautów Ania jest bardziej atrakcyjna jako matka i żona niż trenerka, o czym świadczą reakcje na poszczególne jej zdjęcia. Jest szczęściarą, ale niech nie kreuje złudnej rzeczywistości.

Zobacz idealne macierzyństwo:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *