Katarzyna Cichopek reklamuje BIUSTEM…herbatę! Czego się nie robi dla “lajków”! Zobacz promocję naparu według Cichopkowej!

Katarzyna Cichopek szerszej publiczności jest znana głównie z roli Kingi Zduńskiej w “M jak miłość”. Oczywiście w historii swojej kariery ma również takie punkty jak wygrana w “Tańcu z gwiazdami”, czy bycie prowadzącą w różnych programach rozrywkowych.

Teraz jej praca skupia się głównie na serialu i występowaniu w teatrze. Ale Kasia odkryła nowe źródło dochodu – zarobianie na Instagramie. Od dłuższego czasu reklamuje różne produkty na swoim profilu. Oczywiście przypadkowo o nich pisze i robi sobie z nimi zdjęcie… Trochę zniechęca swoich obserwatorów, którzy wypominają jej to w komentarzach.

 

Ostatnio promuje dosyć popularną herbatę, bo jej działanie zachwalają chyba wszyscy celebryci. Przypadek?

Jeżeli wszyscy coś reklamują to trudno się wyróżnić, a więc Kasia sięgnęła do swojej tajnej broni, którą jest pokaźny biust. Zdjęcie (nie)reklamowe wygląda tak, że rozmarzona Cichopek trzyma na wysokości twarzy opakowanie z herbatą z jej nazwą do widza i wpatruje się w pejzaż za oknem. Żeby bardziej skupić uwagę potencjalnych konsumentów, Kasia ma kuszący dekolt. Wiedzieliście, że ma tam pieprzyka? Teraz wiecie! Trzeba przyznać, że naprawdę skupia uwagę.

 

To jedna z wielu reklam Kasi, jak zawsze uważa, że to raczej rekomendacja. Oczywiście celebrytka twierdzi, że to sprawdzone przez nią produkty. Tylko jej fanpage zaczyna przypominać blok reklamowy.

Jakoś trzeba zarabiać, a że fanów serialowej aktorki nie brakuje, to czemu ma z tego nie korzystać?

 

Widzicie herbatkę?

Kasia Cichopek

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *