MĘŻCZYZNA twierdzi, że podróżował w CZASIE! Na DOWÓD pokazał jak będzie wyglądał ŚWIAT w 6000 roku! (foto, wideo)

Wielu z nas marzy o tym, by choć na chwilę móc zobaczyć nieosiągalną dla nas przyszłość. Jednak to co rzekomo “ujrzał” amerykański podróżnik w czasie to czysta abstrakcja. Na YouTubowym kanale Apex TV możemy obejrzeć nagranie z mężczyzną, który jest przekonany, że widział świat z roku 6000! Swoje słowami potwierdził dokumentami i pokazał zdjęcie prezentujące przyszłość.

 

Amerykanin snuje swoją opowieść i mówi min. o tym, że świata nie zniszczy wojna nuklearna, a Ziemianie połączą się ze sztuczną inteligencją, co będzie początkiem stworzenia wyższej istoty. Mężczyzna nie pokazał swojej twarzy, ponieważ nie chce urazić istot, które spotkał, a mogłyby one się na nim zemścić. Ma również zniekształcony głos. Jednym z najważniejszych odkryć jakie dokonają ludzie za 4000 lat będzie lekarstwo na raka, tak przynajmniej uważa bohater nagrania.

 

 

 

Fotografia jaką pokazał, jest mocno rozmazana co świadczy, że w 6000 roku fotografia nie będzie stała na “kosmicznym” poziomie. Mężczyzna uzasadnił, że zniekształcenia spowodowała podróż w czasie, która jest bardzo szybka, przez co niektórzy ludzie wracają na Ziemię z różnymi deformacjami. Niektórym nie jest to nawet dane, a spotkało to jego przyjaciela. Podróżnik  w czasie ma nadzieję, że kolega dobrze sobie radzi  i przyzwyczaił się do tamtego świata.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=NvXeWXsgHsg

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *