Agnieszka Woźniak-Starak stworzyła własną kolekcję ubrań. Sprawdziliśmy, ILE kosztują firmowane przez nią stroje!

Agnieszka Woźniak-Starak nawiązała współpracę z marką Vicher, tworzoną przez dwie siostry Wicher – Inez i Kasią.

Jak czytamy na stronie marki:

 

Vicher wyróżnia się inspiracjami artystyczną bohemą, naturalną nonszalancją i miejskim stylem. Pragnieniem projektantek jest ubieranie kobiet w nietuzinkowe, wygodne i okalające sylwetki formy, ale równocześnie takie, które wyrażają tęsknotę za wolnością, naturalną dzikością i porywami serca, jakie każda z nas w sobie nosi bardziej lub mniej ukryte.

 

w sukience Moon – https://www.instagram.com/michalzaczynski/

 

Kolekcja, którą współtworzyła Agnieszka Woźniak-Starak nosi nazwę “AWS ZOCHA”. Pierwszy człon to inicjały imienia i nazwiska dziennikarki. Z kolei “Zocha” to nawiązanie do słynnej malarki z XX-lecia międzywojennego – Zofii Stryjeńskiej.  “AWS ZOCHA” bowiem ma obrazować życiową energię i nawiązywać do bohemy.

 

https://www.instagram.com/p/CU2qaCEqcbX/

 

Prezenterka “Dzień Dobry TVN” jest nie tylko twarzą tej kolekcji, ale też aktywnie uczestniczyła w jej tworzeniu – zgłaszała swoje uwagi i pomysły:

 

Ta kolekcja odzwierciedla moje pasje, to co lubię w modzie i sztuce. Są tu elementy inspirowane Podhalem, jest klimat lat 70., okresu który dla mnie jest najpiękniejszy w historii mody, są dzwony, długie, kolorowe sukienki, tuniki; jest wariacja na temat stroju do jazdy konnej – luźne bryczesy i marynarka

– powiedziała Agnieszka w rozmowie z Michałem Zaczyńskim.

 

Jeśli chodzi o ceny ubrań z kolekcji “AWS ZOCHA” to za sukienkę Moon zapłacić trzeba 1889 zł., denimowy płaszcz Zocha to koszt 2 489 zł., z kolei jedwabna suknia baltic blue to wydatek aż 4 899 zł.

Ceny zatem należą do tych z wyższej półki. Trzeba jednak przyznać, że kreacje robią wrażenie!

 

 

https://www.instagram.com/p/CU2B2V1qewP/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.