Agnieszka Hyży odpowiada na pytanie o płeć dziecka. Będziecie zaskoczeni!

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Agnieszka Hyży (36 l.) właśnie spodziewa się swojego drugiego dziecka.

Pierwszą córkę, Martę urodziła w 2013 roku z małżeństwa z Maciejem Witem. Teraz Agnieszka Hyży jest w ciąży z Grzegorzem Hyży.

 

https://www.instagram.com/agnieszka_hyzy/

 

Nie obyło się jednak bez problemów:

 

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze.

– pisała Agnieszka w połowie sierpnia 2021 r.

 

https://www.instagram.com/p/CSoVkDDjab-/

 

Obecnie dziennikarka jest już w zaawansowanej ciąży i nic dziwnego, że pojawiają się pytania o płeć dziecka. Jak twierdzi, ludzie badają grunt na różne sposoby – pytają o wybór imienia czy wystrój pokoju dla maluszka, czy pomieszczenie będzie niebieskie czy różowe?

 

Tymczasem Agnieszka Hyży do sprawy podeszła w niespotykany obecnie sposób. Otóż ona sama nie zna jeszcze płci dziecka:

 

Od jakiegoś czasu pytanie, który słyszę praktycznie codziennie,brzmi tak: „chłopiec 👶🏻 czy dziewczynka👧🏻… synek czy córka❓”
I uwielbiam to skonfundowanie, gdy odpowiadam … „NIESPODZIANKA.Nie wiemy…”🤷‍♀️⁉️
Jestem więcej niż pewna, że wielu z tych, którzy pytają, średnio mi wierzą, włączając w to także naszych bliskich😂😜.Ludzie, my naprawdę NIE WIEMY‼️😁.

 

Co sądzicie o takim postawieniu sprawy?

 

https://www.instagram.com/p/CVQirBWD69r/

2 komentarze

  1. […] Na szczęście dziennikarce udało się utrzymać ciążę i doczekać do szczęśliwego rozwiązania. Co ciekawe, Agnieszka i Grzegorz mieli nietypowe podejście co do stwierdzenia płci dziecka. Postanowili zrobić sobie niespodziankę i nie sprawdzać, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. […]

Możliwość komentowania została wyłączona.