Agnieszka Chylińska – poznajcie dzieci i męża znanego wokalistki! Ile ma lat i wzrostu?

W naszym kraju nie brakuje utalentowanych wokalistek. Niewiele z nich może jednak poszczycić się tak ogromną charyzmą i silnym głosem jak Agnieszka Chylińska. To prawdziwa ikona, która wciąż cieszy się ogromną popularnością. Sprawdźmy, co warto o niej wiedzieć.

Agnieszka Chylińska – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Agnieszka Chylińska urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku. Jej talent muzyczny zaczynał się rozwijać już od najmłodszych lat. Była członkiem dziecięcego zespołu “Bajm-Band”, co dało jej pierwsze doświadczenia na scenie. Mając sześć lat, Agnieszka zaczęła pisać swoje pierwsze wiersze. W drugiej klasie liceum, zdecydowała się porzucić naukę i poświęcić się muzyce. Jeśli chodzi o wzrost piosenkarki – niestety, nie udało nam się dotrzeć do informacji na ten temat.

Agnieszka Chylińska – kariera

Agnieszka Chylińska to wybitna polska piosenkarka, autorka tekstów, felietonistka, osobowość telewizyjna oraz pisarka książek dla dzieci. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w 1994 roku jako wokalistka zespołu O.N.A., którego twórczość obejmuje gatunki pop-rock, hard rock i heavy metal. Współpracowała również z grupą Chylińska w latach 2003–2006, kontynuując brzmienie z czasów O.N.A. Od 2009 roku Agnieszka jest artystką solową, wydała cztery albumy studyjne: “Modern Rocking” (2009), “Forever Child” (2016), “Pink Punk” (2018) i “Never Ending Sorry” (2022). Trzy z nich zdobyły pierwsze miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS. Agnieszka Chylińska otrzymała liczne nagrody, w tym Eska Music Awards, Superjedynki, Bursztynowego Słowika i Złotą Telekamerę. Jej drapieżny głos, teksty piosenek i energia na scenie zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Ciekawostką jest fakt, że mimo trudności w szkole i braku formalnego wykształcenia, Agnieszka Chylińska stała się jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Jej siła i determinacja przyciągają tłumy fanów, a obecnie jest również jurorką popularnego programu “Mam Talent” i autorką książek dla dzieci.

Agnieszka Chylińska – rodzina

Agnieszka Chylińska od zawsze mogła liczyć na wsparcie bliskich. Jej rodzice, Barbara i Andrzej Chylińscy, wspierali ją w rozwoju muzycznym od najmłodszych lat. To właśnie od nich odziedziczyła pasję do muzyki.

Warto wspomnieć, że Agnieszka ma brata, Wawrzyńca “Variena” Chylińskiego, który jest również związany z muzyką. Wawrzyn jest perkusistą deathmetalowym i występował w kilku zespołach, takich jak Damnation, Forest of Impaled i Against the Plagues. Choć ich muzyczne style są różne, to oboje wykazują ogromny talent i zaangażowanie w swojej dziedzinie.

Rodzina Chylińskich jest przykładem wsparcia i miłości, które pomogły Agnieszce osiągnąć sukces w karierze muzycznej. Ich relacje są pełne wzajemnego szacunku i dumy z osiągnięć każdego z członków rodziny.

Agnieszka Chylińska – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem?

Jeśli chodzi o życie prywatne Agnieszki, warto wspomnieć, że obecny partner energicznej artystki jest jej drugim mężem. Pierwszy mąż, Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu jednej z wytwórni muzycznych, poznał Agnieszkę na imprezie u lidera Wilków. Był to rok 1996, a już sześć lat później w Gdańsku zakochani pobrali się. Ich małżeństwo przetrwało tylko chwilę ponad rok. Nie minęło wiele czasu, a wokalistka O.N.A. poznała obecnego ukochanego – Marka. Mężczyzna pracował w Sopocie jako grafik w firmie reklamowej i projektował okładki płyt zespołu Agnieszki Chylińskiej. Para wzięła ślub w 2010 roku, o czym media dowiedziały się dwa lata później.

Agnieszka Chylińska – dzieci

Agnieszka Chylińska jest matką trójki wspaniałych dzieci. Jej rodzina jest dla niej źródłem radości i inspiracji. Najstarszy syn, Ryszard, urodził się w 2006 roku. Kolejna w kolejności jest córka Ester, która przyszła na świat w 2010 roku. Najmłodsza z rodzeństwa, Krystyna, urodziła się w 2013 roku. Agnieszka i jej mąż Marek wspólnie dbają o wychowanie i rozwój swoich pociech.

Agnieszka Chylińska – Facebook i Instagram

Agnieszka Chylińska podobnie jak wiele innych wokalistek aktywnie wykorzystuje internet do promowania swojej twórczości. Jest aktywna na Facebooku a jej oficjalną stronę śledzi 804 tysiące obserwujących. Ma również konto na Instagramie: @agnieszka.chylinska. Konto obserwuje obecnie 496 tysięcy fanów. 

Agnieszka Chylińska – ciekawostki z życia

  • W okresie dojrzewania Agnieszka słuchała Michaela Jacksona, Sandry i Modern Talking.
  • Oprócz kariery wokalnej, interesuje się również pisarstwem. W młodości prowadziła pamiętnik, a marzyła o zostaniu pisarką.
  • Na planie “Mam talent!” poznała Szymona Hołownię, który wpłynął na jej duchowe życie. Obecnie rozczytuje się w prasie katolickiej i uważa, że Kościół jest dla niej ważny