Agentka nieruchomości narzeka: samobójczyni nie pozmywała naczyń! (VIDEO)

Dagmara Lewandowska prowadzi biuro nieruchomości na Tik Toku opisana jest jako “Doradca ds. Nieruchomości OkejDOM – sprzedaż, wynajem, zarządzanie, remonty”.

Agentka nieruchomości zamieściła nagranie, na którym opowiada o odbieraniu od najemczyni mieszkania. Lokal był użytkowany przez rok.

 

W zeszłym tygodniu otrzymałam telefon od siostry najemczyni z dosyć przykrą informacją. Najemczyni miała wypadek, próbowała się targnąć na własne życie i teraz rodzina musi się nią zająć.

 

Dalej pani Dagmara opowiada, że rodzina niedoszłej samobójczyni zabrała wszystkie rzeczy kobiety.

 

agentka z Łodzi – https://twitter.com/Papaja180/status/1572577445471219712

 

Jednak dalej agentka nieruchomości zaczęła narzekać na pozostawiony “bałagan”

 

Niestety nie otrzymałam mieszkania w stanie uprzątniętym (…) bałagan pozostał zarówno w lodówce, zmywarce, pralce, na podłogach, materac jest brudny. Zresztą, zaraz Wam pokażę!

 

bałagan? – https://twitter.com/Papaja180/status/1572577445471219712

 

Tak więc agentka nie tylko ujawniła prywatne i bardzo bolesne informacje dotyczące najemczyni, ale też pokazała “bałagan”. Internauci nie mieli dla pani Dagmary litości i drwili z jej postawy:

 

Przed samobójstwem się sprząta, no ludzie kochani.

 

Na chuja ona to wgl powiedziała, nie wystarczyło powiedzieć, że miała wypadek? Wyobrażacie sobie mieć próbę samobójczą, a wasz landlord robi o tym kurwa TikToka

 

“no nie polecam tego najemcy, nie dość że miał wypadek samobójczy to jeszcze nie zmył krwi z umywalki”

 

Ależ trzeba nie mieć wstydu. Kobieta po próbie samobójczej, ta jak sama mówi: “mieszkanie generalnie w super stanie”, ale musi, bo się udusi, jak nie zrobi dramatu o okruszki w szafce i kilka kubków w zmywarce. Ludzie dla wyświetleń robią obrzydliwe rzeczy

 

Z chęcią bym poznał tę landlordkę i wytłumaczył na czym polega szacunek do drugiego człowieka. Bo na razie to jak widzę chamstwo i pieniądze w oczach.

 

Nagranie zostało usunięte z Tik Toka, ale jest na Twitterze (poniżej).

 

 

https://twitter.com/Papaja180/status/1572577445471219712

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.