Znali się zaledwie 24 godziny, mimo to wytatuowała sobie jego imię na twarzy! Teraz wygląda koszmarnie! (foto)

Jedna decyzja zmieniła życie 28-letniej Rosjanki na zawsze. Lesya Toumaniantz to mieszkanka Sarańska w Rosji. Młoda kobieta tak zafascynowała się dopiero co poznanym mężczyzną, że postanowiła po raptem 24 godzinach znajomości wytatuować sobie jego imię po obu stronach twarzy. Wybranek Lesyi jest tatuażystą i to on namówił ją na ten szalony pomysł.

 

28-latka zanim zdecydowała się poznać go w realu, bardzo dużo pisała  z nim na czacie internetowym. Para postanowiła wreszcie, że po wielu tygodniach wirtualnej znajomości przyszedł czas na prawdziwe spotkanie. Dziś wspominają, że ich pierwsza randka była czymś cudownym, a kiedy się zobaczyli poczuli jakby kochali się od dawna. Byli sobą tak zafascynowani, że nie potrafili dłużej zwlekać z decyzją o wyznaniu sobie miłości i obietnicy bycia na zawsze razem. To wtedy Rosjanka w dowód swojej miłości pozwoliła swojemu chłopakowi wytatuować jego imię na twarzy.

 

Pod wpływem chwili jej ładna buzia zamieniła się w wielką szpetną ranę z napisem “RUSLAN”. Dziewczyna nie żałuje swojej decyzji i twierdzi, że kocha go nad życie, ponadto oświadczyła, że gdyby tylko zapragnął dałaby mu wytatuować każdy centymetr swojego ciała. Artysta tatuażu, jakim jest wspomniany Ruslan zdążył już oświadczyć się swojej dziewczynie. Kobieta bez chwili wahania przyjęła pierścionek i w ekspresowym tempie wzięli ze sobą ślub.

kp

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *