Zabrała PISTOLET ojca, ponieważ marzyła o niezwykłym SELFIE! Podczas wykonywania ZDJĘCIA broń (…)!

Zabrała PISTOLET ojca, ponieważ marzyła o niezwykłym SELFIE! Podczas wykonywania ZDJĘCIA broń (…)!

13-letnia Rosjanka omal nie straciła życia przez niezwykłe selfie, o którym zamarzyła. Nastolatka postanowiła, że „pożyczy” pistolet taty i wykona sobie z nim zdjęcie, by wzbudzić zazdrość wśród znajomych. Przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie nie tylko naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo, ale sprowadziła ogromne kłopoty na swojego ojca.

 

 

 

Kiedy 13-latka trzymała naładowaną broń w dłoni przez nieuwagę nacisnęła na spust i strzeliła sobie prosto w twarz! Dziewczyna z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do jednego z moskiewskich szpitali. Nastolatka ma poważnie uszkodzoną żuchwę. Ojciec, którym już zainteresowała się policja wyznał, że córka wzięła broń bez jego zgody, mimo wszystko będzie musiał liczyć się z poważnymi konsekwencjami za niewłaściwe przechowywanie broni.

 

 

Na szczęście stan 13-latki jest stabilny i dziewczyna powinna wrócić do zdrowia. Niestety uszkodzenie żuchwy jest na tyle duże, że lekarze będą musieli wykonać jej rekonstrukcję. Miejmy nadzieję, że młoda Rosjanka już nigdy nie popełni podobnego błędu, radzimy również innym by dla własnego bezpieczeństwa nie naśladowali jej zachowania.

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com