Zorganizował wesele dla bezdomnych. “Wymiociny jako efekty specjalne, nie trzeba fajerwerek” (VIDEO)

Youtuber prowadzący kanał “Prawdziwa Dynamika Interakcji” zorganizował wesele dla bezdomnych. Impreza zakończyła się katastrofą.

Jak twierdzi youtuber, jego celem jest pomoc ludziom bezdomnym i powrót do normalności. To dlatego wpadł na pomysł zorganizowania wesela dla bezdomnych. Parę zakochanych wskazał mu Caritas, następnie youtuber zorganizował przyjęcie weselne i zaprosił gości – również osoby bezdomne.

 

wesele bezdomnych

fot. youtube/Prawdziwa Dynamika Interakcji

 

Przyjęcie odbyło się w jednym z pałaców weselnych pod Warszawą. Na nagraniu widzimy elegancką salę, kilkudziesięciu gości, stoły z jedzeniem i wódką, a w tle słychać zespół muzyczny.

 

Niestety już w pierwszych minutach filmu pojawia się pierwsza osoba, która upiła się do nieprzytomności. Później są kolejne.

 

wesele bezdomnych

fot. youtube/Prawdziwa Dynamika Interakcji

 

Z uwagi na zachowanie gości, właściciel obiektu zadecydował o wcześniejszym zakończeniu przyjęcia. Nie wydano więc części posiłków, nie odbył się pokaz fajerwerków i nie umożliwiono noclegów.

 

Zaproponowano mi jedynie zwrot małej kwoty, stanowiącej niewielki procent tego co mi się należy, a w zamian za nią miałem podpisać oświadczenie, w którym wyrzekam się wszelkich roszczeń wobec Pałacu! Nie podpisałem go i będę dociekał swoich racji na drodze sądowej.

– powiedział youtuber w rozmowie z o2.pl.

 

Jednak większość widzów, która zobaczyła nagranie z wesela na youtube uważa, że sam pomysł organizacji takiego wesela był chybiony. Chodzi tu szczególnie o podanie znacznych ilości alkoholu.

 

Wymiociny jako efekty specjalne, nie trzeba fajerwerek

 

Biorąc pod uwagę jakie osoby brały udział w imprezie alkohol był zbędny.

 

Potraktowałeś tych ludzi instrumentalnie i wykorzystałeś żeby rozkręcić kanał. Żenada

 

Dobra zabawa i jedzenie to by im wystarczyło po co ten alkohol 🤦

 

Część osób uznała jednak, że to co działo się na weselu dla bezdomnych, nie odbiega szczególnie od polskich standardów weselnych.

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.