Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Wydał 20 złotych. Grozi mu do 2 lat więzienia!

O nietypowym zdarzeniu informuje policja z Korafntowa (woj. opolskie).

Mężczyzna, który wydał zaledwie 20 złotych może trafić do więzienia na okres dwóch lat.

 

tezdjecia.pl

 

Zaczęło się od tego, że 65-letnia kobieta zgubiła swój portfel. Jak mówiła – prawdopodobnie przed jednym ze sklepów. W portfelu były jej dokumenty oraz 500 złotych w gotówce.

Policjantom dosyć szybko udało się ustalić, kto znalazł i… nie oddał zguby. Był to 59-letni mężczyzna. Po tym jak odwiedzili go policjanci, przyznał się do tego, że zabrał portfel.

 

Tego typu zachowanie to w świetle prawa – przywłaszczenie mienia. W przypadku znalezienia jakiejś rzeczy, pieniędzy czy dokumentów, trzeba oddać je właścicielowi lub przekazać do Biura Rzeczy Znalezionych albo na policję.

 

W przypadku 59-latka, nie tylko nie zwrócił on znalezionej rzeczy ale też zdążył wydać już 20 złotych z portfela pokrzywdzonej kobiety. Za ten czyn grozi mu do 2 lat więzienia.

 

>>>Żenująca sytuacja w “Pytaniu na Śniadanie”. Izabella Krzan i Tomasz Kammel weszli do jednej…! [FOTO]