Wojciech Kurowski – kim jest właściciel Rezydencji Gubałówka? Kontrowersje, wiek i czy ma dzieci?

Wśród osób, które interesują opinię publiczną coraz częściej pojawiają się nie tylko artyści ale również przedsiębiorcy. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku, gdy ktoś z ich rodziny osiąga sukces medialny. Wojciech Kurowski jest przykładem takiej właśnie osoby. Jego pasierbica jest znaną Youtuberką a on sam często pojawia się na jej filmach, przez co budzi zainteresowanie. Co jednak wiemy o Wojciechu Kurowskim, jego życiu i karierze? Przekonajmy się.

Wojciech Kurowski – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

O życiorysie Wojciecha Kurowskiego wiadomo naprawdę niewiele. Mężczyzna urodził się w 1956 roku. Nie jest nam jednak znana dokładna data urodzenia mężczyzny, jak również miasto, w którym urodził się i wychował. Wojciech Kurowski dba o to, by jego prywatność była jak najlepiej chroniona, dlatego też nie wiemy jak wyglądała jego ścieżka edukacji oraz czym zajmował się w młodości. Mężczyzna nie pojawia się również na ściankach czy wydarzeniach medialnych. Mimo to wiadomo, że posiada znajomości a nawet przyjaźnie w świecie show-biznesu. Pozostaje w koleżeńskich relacjach choćby z Piotrem Gąsowskim czy Michałem Milowiczem.

Wojciech Kurowski – kariera

O Wojciechu Kurowskim wiemy tyle, że jest znanym przedsiębiorcą, którego majątek szacuje się obecnie na kilkadziesiąt milionów złotych. Początki jego kariery są jednak dość tajemnicze. W sieci nie znajdziemy informacji na temat tego czym zajmował się Wojciech Kurowski przed 2016 roku. Wiemy jednak, że w tym roku zajął się branżą nieruchomości a konkretnie budową hoteli i obiektów wypoczynkowych. Pełnił funkcję prezesa spółki Optima Development Poland, która odpowiedzialna była za budowę butikowego hotelu “SixtySix” ( jest to hotel obecnie działający pod nazwą “Teatro Hotel”) oraz luksusowej “Rezydencji Gubałówka”, którą niejednokrotnie mogliśmy podziwiać na filmach Andziaks.

Kurowski Wojciech

Wojciech Kurowski – rodzina

Wojciech Kurowski jest osobą, która mimo swojej obecności w mediach oraz internecie jest jednocześnie postacią dość tajemniczą, o której nie wiemy zbyt wiele. Dotyczy to również jego rodziny. W sieci nie możemy znaleźć informacji dotyczących jego rodziny. Nie wiemy kim byli jego rodzice. Nie wiadomo również czy posiada rodzeństwo. Wszystko wskazuje na to, że Wojciech Kurowski chce zachować w tym temacie dyskrecję, pozostaje nam więc jedynie uszanować jego prywatność.

Wojciech Kurowski – stan cywilny. Z kim jest związany?

Związki Wojciecha Kurowskiego budzą zainteresowanie publiczności. Wynika to głównie ze względu na jego znaną pasierbicę – Angelikę Trochonowicz. Mężczyzna pojawiał się na filmach Youtuberki niemal od początku jej kariery. Przez wiele lat był bowiem mężem matki Angeliki – Agnieszki Kurowskiej. Kilka lat temu para rozwiodła się, nadal jednak pozostaje w poprawnych stosunkach. Rozstanie nie przeszkadza im choćby uczestniczyć w wydarzeniach rodzinnych takich jak chrzciny córki Andziaks czy w jej ślubie. Wojciech Kurowski, mimo tego, że nie jest związany z matką dziewczyny prowadził ją do ołtarza. Po zakończeniu małżeństwa z Agnieszką Kurowską Wojciech wchodził w kolejne związki ze znacznie młodszymi od siebie kobietami. Pierwszą z nich była Justyna, influencerka znana jako modna_mama-vienna. Po kilku miesiącach para rozstała się a Wojciech Kurowski zaczął być widywany z Julitą Kuśmierek – zaledwie 21 letnią influencerką, która młodsza jest nawet od Andziaks. Para publikowała wspólne zdjęcia oraz firmy na YT. Ten związek również zakończył się latem 2023 roku. Obecnie nie wiadomo, czy Wojciech Kurowski jest z kimś związany.

Wojciech Kurowski – dzieci

Wojciech Kurowski jest jedną z tych osób, które choć są obecne w internecie i cieszą się dużą popularnością i sympatią jednocześnie dba o to, by o jego prywatności nie było wiadomo zbyt wiele. Podobnie wygląda to w przypadku jego rodzicielstwa. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Wojciech Kurowski ma dzieci. Trudno jest jednak jednoznacznie na nie odpowiedzieć. Wiadomo, że Angelika Trochonowicz, której jest ojczymem jest jedynaczką, co oznacza, że Wojciech Kurowski nie posiada dzieci z Agnieszką Kurowską. Również żadna z jego kolejnych partnerek nie była w ciąży w trakcie związku z nim. Czy jednak posiada dzieci sprzed małżeństwa z Agnieszką Kowalską? Na ten temat nie da się znaleźć żadnych pewnych informacji.

Biznesmen Wojciech Kurowski

Wojciech Kurowski – Facebook i Instagram

Mimo iż Wojciech Kurowski jest osobą, która stara się zachować swoją prywatność jednocześnie nie stroni od obecności w sieci. Pojawia się u swojej pasierbicy Andziaks – zarówno na filmach na YouTube, jak i na zdjęciach na Instagramie. Posiada również swój własny profil na Instagramie @kurowski-wojtek, który jest obserwowany przez 139 tysięcy osób.

Wojciech Kurowski – ciekawostki z życia

Na temat Wojciecha Kurowskiego często pojawiają się sensacyjne doniesienia i kontrowersyjne plotki. Jedna z nich dotyczy jego działalności zawodowej i mówi, jakoby Wojciech Kurowski i jego spółka nie wywiązali się z umów na budowę kilku hoteli butikowych w całej Polsce i obecnie toczą boje z wierzycielami. Na ten temat trudno jednak jest znaleźć szczegółowe informacje a negatywne komentarze dotyczące sprawy bardzo szybko znikają.