UWAGA!!! Konkurs dla przyszłych RODZICÓW! Masz niezwykłą SZANSĘ na WYGRANIE wyjątkowej NAGRODY!

Większość kobiet pierwsze kopnięcie swojego nienarodzonego dziecka wspomina jako jedną z najprzyjemniejszych chwil w czasie ciąży. Oczekiwanie na narodziny potomka to również niezwykle stresujący, a zarazem najpiękniejszy moment dla obojga rodziców. Dlatego aby umilić sobie czas przed “rozwiązaniem” pary coraz częściej decydują się na tzw. “sesje brzuszkowe”.

 

 

Taka sesja zdjęciowa to piękna pamiątka na całe życie! Teraz  możecie ją  wygrać dzięki portalowi “dzieckofigura.pl”. Zasady konkursu są bardzo proste, a jedyne co trzeba zrobić, aby móc w nim uczestniczyć to odpowiedzieć na banalne pytanie. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ!

 

 

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowana, a nie wiesz jak wyglądają takie sesje, zachęcamy do przeczytania artykułu, który w prosty i ciekawy sposób pozwoli ci się do niej przygotować.  ZOBACZ TUTAJ! 

 

 

 

Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz zachęcić waz do udziału w konkursie. Na pewno nie będziecie żałować, a jeśli uda wam się zwyciężyć będziecie mogli cieszyć się wyjątkową pamiątką, która jeszcze raz pozwoli wam przypomnieć sobie te niezwykłe chwile w życiu każdego rodzica!

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *