Udawał NIEPEŁNOSPRAWNEGO, aby wzbudzić litość LUDZI! Kamery przyłapały go na GORĄCYM UCZYNKU! (wideo)

Poprzez takie zachowanie, jak na poniższym filmiku ludzie odwracają głowy na widok niepełnosprawnego, który żebrze o pieniądze. Wielu z nich symuluje, by wzbudzić litość, a później jak gdyby nigdy nic na własnych nogach wracają do domu, bądź jak w tym przypadku, odrzucają kule na bok i zaczynają grać w piłkę nożną. Do tego bulwersującego zdarzenia doszło 8 lutego w Krasnodarze w Rosji.

 

 

Na nagraniu widzimy podziemny tunel, a w nim mężczyznę, który porusza się o kulach. Po przeciwnej stronie wejścia stoi druga osoba, jak się okazuje jego kompan, obaj  mężczyźni są znanymi tamtejszej policji żebrakami. Trudnią się zbieraniem pieniędzy od przechodzących przejściem ludzi. W pewnym momencie możemy zobaczyć, jak w cudowny sposób chromy wraca do zdrowia! Mężczyzna opiera kule o ścianę i zaczyna kopać z kolega piłkę.

 

 

 

Nagranie pojawiło się w lokalnym dzienniku i rozwścieczyło mieszkańców miasta, ponieważ wielu z nich wręczało mężczyznom przysłowiowego Rubla. Internauci są oburzeni tym, jakimi bezwzględnymi oszustami okazali się dwaj panowie z podziemnego przejścia. Wielu z nich zasugerowało, by zmienili miasto, bo w Krasnodarze są spaleni, bądź wzięli się za normalną pracę. Niestety podobnych przypadków jest na całym świecie mnóstwo.

 

 

źródła: thesun.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *