Tyle LEWANDOWSKI INKASUJE za jedno zdjęcie! Od zer kręci się w głowie

Tyle LEWANDOWSKI INKASUJE za jedno zdjęcie! Od zer kręci się w głowie

Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających sportowców, który jest Polakiem. Zarabia nie tylko, grając w piłkę nożną w niemieckim klubie. Popularność równa się kontrakty reklamowe.

Lewandowski bierze udział w reklamach różnych produktów. Są one publikowane w prasie, internecie czy telewizji. Był twarzą m.in. znanych marek odzieżowych, sieci komórkowej czy popularnych męskich kosmetyków. Sportowiec ma na swoim koncie występ w wielu spotach. Każdy udział w reklamie to potężny zastrzyk gotówki dla domowego budżetu współdzielonego z Anną Lewandowską.

Jak się okazuje, mecze piłki nożnej (za miesiąc pracy w Bayernie Monachium otrzymuje wynagrodzenie o wysokości 5,85 miliona złotych!) i reklamy dóbr nie stanowią jedynego dochodu piłkarza. Robert Lewandowski zarabia w social mediach. Jako że sportowiec jest aktywny na swoim koncie w serwisie społecznościowym Instagram, ma ogromne grono fanów – 17 milionów internautów – jest atrakcyjny dla branży reklamowej.

Tak duża liczba obserwatorów przekłada się proporcjonalnie na zyski z publikacji postów sponsorowanych.

Magazyn “Bild” opublikował listę gwiazd, które za publikację zdjęcia na Instagramie zarabiają krocie. Lewandowski zajmuje 17. miejsce w tym zestawieniu (pierwszy jest Cristiano Ronaldo). Za jeden post sponsorowany może nawet zarobić 350 000 złotych!

Kwota robi wrażenie, prawda?

Zobacz też: Wrzuciłam HERBATĘ DO SEDESU. Gały wyszły mi z orbit po 15 minutach

Źródło: jastrzabpost.pl
Źródło zdjęcia: Instagram