Ta KOBIETA nigdy nie CZYŚCIŁA swoich USZU! To co znajdowało się wewnątrz NICH jest PRZERAŻAJĄCE! (wideo)

Niestety ale są na świecie przypadki ludzi, którzy przez większość swojego życia nie przywiązują większej wagi do zachowania chociażby podstawowych zasad higieny. Podobnie było w przypadku tej kobiety z południowych Indii, która nigdy nie czyściła swoich uszu! Zalegająca woskowina sprawiła, że miała spory niedosłuch, co zmusiło ją do wizyty u lekarza. Co lepsze kobieta nie zdawała sobie sprawy, że problemy spowodowała zalegająca przez lata woskowina!

 

 

 

Ten przypadek jest naprawdę ekstremalny i wielu nie jest w stanie w to uwierzyć, jednak nagranie dobitnie pokazuje do czego doprowadziło rażące zaniedbanie. Podczas usuwania obrzydliwej zawartości możemy zauważyć, że wydzielina przybrała wygląd “czopka”, który zablokował jej przewód słuchowy i utrudniał normalną egzystencję.

 

 

 

 

Nagranie, jakie pojawiło się na serwisie YouTube zobaczyło już prawie milion osób. Wielu z nich nie może zrozumieć postawy kobiety, która przez swoją głupotę doprowadziła do tak poważnych komplikacji. Na szczęście jej uszy zostały już “odetkane”. Miejmy nadzieję, że nigdy nie dopuści do podobnej sytuacji, a ta przygoda będzie dla niej dobrą lekcją na przyszłość.

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *