Szokująca wiadomość! Agnieszka Sienkiewicz adoptowała trzy dziewczynki!

Agnieszka Sienkiewicz (37 l.) to aktorka znana z seriali “Na Wspólnej”, “Prosto w serce” czy “M jak miłość”. Od 2012 roku gra w produkcji “Przyjaciółki”.

Prywatnie jest żoną Mikołaja Gauera, z którym ma dwie córki, Zofię (ur. 2016) i Marię (ur. 2019). Dziś jednak Agnieszka Sienkiewicz poinformowała, że adoptowała jeszcze trzy dziewczynki!

 

z córkami – https://www.instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

 

Dzisiejszy wpis pojawił się nieprzypadkowo, bo 9 listopada jest Światowym Dniem Adopcji. Przysposobienie dziecka jest bardzo poważną decyzją i nie każdy ma warunki, by adoptować dziecko, nie każdy też zdolny jest do adopcji pod względem emocjonalnym czy psychicznym.

Zapewne dla takich osób dobrą formą jest adopcja, na jaką zdecydowała się właśnie Agnieszka Sienkiewicz:

 

od 6 lat jestem adopcyjną mama dla 3 dziewczynek. Wszystko za sprawą @fundacja.kasisi i akcji #adoptujzsercem !

 

(…) możecie na odległość zaadoptować wybrane przez siebie dziecko. W sierocińcu Kasisi, który znajduje się w Zambii znajduje się obecnie 250 dzieci. Ich historie są przeróżne, o każdym z nich przeczytacie na stronie . Decydując się na regularne wsparcie finansowe nawet niewielką kwotą, dajecie temu dziecku szanse na lepsze życie, na leczenie, na edukacje….

– opowiada aktorka.

 

I zachęca:

Jeśli myślicie, że całego świata nie zbawicie to zapewniam Was, że „Kto ratuje jedno życie, jakby cały świat ratował”

 

Na stronie fundacji [tutaj] stworzono profile dzieci, dlatego taka adopcja nie jest anonimowa. Widzimy, kogo wspieramy i jak rozwija się dany maluch.

 

>>>Laura Lewandowska skończyła półtrora roku. Zobacz jak wygląda!

 

https://www.instagram.com/p/CWDhzBdsQcA/