SZOK! Księżna KATE UDERZYŁA PUBLICZNIE w twarz KSIĘCIA WILLIAMA! Zdążył tylko krzyknąć, żeby tego nie robiła…

Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka z księciem Williamem. Wskazywałoby to na to, że między młodym małżeństwem wszystko układa się jak najlepiej. Jednak docierają informacje, że księżna odważyła się publicznie uderzyć Williama w twarz podczas wizyty w Norwegii!

 

Oczywiście to też sygnał, że para książęca nie utraciła spontaniczności. Co ma wspólnego spontaniczność z biciem?

 

Para książęca wybrała się na zimowy spacer z grupką dzieci. Kate bardzo cieszyła się ze śniegu, którego w Norwegii jest pełno, a w Anglii jak na lekarstwo. Razem z dziećmi poniosła ją zabawa w śniegu  i księżna nie mogła nie skorzystać z okazji rzucenia w męża śnieżką. William nie spodziewał się ataku – odwrócił się na chwilę a w następnej sekundzie już widział lecącą z dużą prędkością ulepioną kulę śnieżną przez jego żonę. Księżna trafiła prosto między oczy ukochanego. William zdążył tylko krzyknąć, a  śmiechu nie było końca.

 

 

To wspaniale, że para królewska ma również zwyczajne, ludzie odruchy i nie zapominają się cieszyć z małych rzeczy. Nie wiadomo, czy wypadało takie rzeczy robić podczas wizyty w innym kraju, ale William i Kate są tak uroczą parą, że wybacza im się wszystko.

 

Kate i William

źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *