Córka Adama Małysza jest ZAKOCHANA i chwali się zdjęciami ze swoim CHŁOPAKIEM! Kto skradł jej SERCE i co na to JEJ SŁAWNY TATA? (foto)

Adam Małysz  nigdy nie ukrywał dumy ze swojej córki. Karolina nigdy nie sprawiała problemów i jest bardzo samodzielną osobą, która woli działać sama niż wygrzewać się w blasku sławnego taty. Jest świetną uczennicą i nie unika medialnego rozgłosu. Od dłuższego czasu ma chłopaka i jest w w nim mocno zakochana. Wiele na to wskazuje, że para planuje wspólną przyszłość.

 

Dziewczyna jest bardzo aktywna na swoim Instagramowym profilu. Często publikuje zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi czy imprez rodzinnych. Ostatnio na  jej profilu zaczęły pojawiać się fotki z przystojnym brunetem. Wiadomo, że ma na imię Kamil i bierze udział w wyścigach motocyklowych enduro.

 

Związek córki akceptują rodzice Karoliny, którzy polubili chłopaka. Nie tak dawno temu na ich profilach społecznościowych pojawiły się zdjęcia całej czwórki ze wspólnego wypadu we włoskie Alpy. Najwięcej fotek udostępnił Adam Małysz, co wskazuje na fakt, że darzy chłopaka sympatią. Potwierdziła to jego córka, które w rozmowie z “Rewią” przyznała, że “tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny”. Kamil był jednym z gości na niedawnych 40 urodzinach naszego Mistrza.

KP

źródła: gwiazdy.wp.pl, foto instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *