SKANDAL – zobacz to video! LEWANDOWSKA pokazuje ćwiczenie, dzięki któremu możesz stracić zdrowie! Boli od samego patrzenia – internautki zawiedzione swoją trenerką!

Anna Lewandowska na każdym kroku podkreśla, ze jest wykształconym dietetykiem, niegdyś czynnym sportowcem i to jej daje zupełne prawo do uważania się za specjalistę od zdrowego żywienia i fitnessu. Zrobiła kilka kursów fitnessu za granicą, za które wystarczy zapłacić i niestety ostatnio to udowodniła swoim filmikiem instruktażowym.

 

Kilka dni temu Lewandowska wrzuciła nagranie, na którym pokazuje ćwiczeni mające wyrzeźbić i podnieść pośladki, ale jak zauważyła jedna z internautek, po nim można nabawić się jedynie…kontuzji. Nawet osoba nieznająca się na sporcie zauważy, że to ćwiczenie wygląda jakoś dziwnie…mamy mieć zgrabny tyłek, a wyginamy tylko plecy… Anna twierdzi, że smutni i nieszczęśliwi ludzie ją krytykują, ale tym razem nawet przyjazne jej osoby zwracają uwagę na nieprawidłowości:

 

“Pani Aniu wszystkie te ćwiczenia wykonuję Pani w odcinku lędźwiowym, a powinny być w stawie biodrowym. Brakuje wyprostu w stawie biodrowym. Szkoda, że nie poświęca Pani czasu na prawidłowa technikę. Chyba każdy wie, że aby zrobić pośladki, to ruch musi zachodzić w stawie biodrowym, inaczej nici z ładnej pupy. Pozdrawiam i liczę na więcej filmików, ale z poprawną techniką”.

 

Niestety Lewandowska uważa, że się nie myli, więc, ani nie usunęła video, ani nie odpowiedziała na komentarze. Przytoczymy kilka z nich:

 

“Brawo za błąd w angielskim tekście… ale chyba równie źle idzie Ci robienie tego ćwiczenia. Radzę za zarobione pieniądze zainwestować w korepetycje z angielskiego lub zatrudnić kompetentną osobę do tego celu”.

 

 

“Masakra co to ma być ? No tyłek sie od tych ćwiczeń nie zrobi. A pulsy wyglądają trochę jak akt miłosny piesków. Instruktażowy filmik jak nie wykonywać ćwiczeń”

 

“Aniu, troszkę przyszalałaś z tym filmikiem. Mam Cię za fachowca, ale jednak tu coś nie pykło 😞”.

Jeżeli ktoś chce się kreować na mistrza w jakiejś dziedzinie, tym bardziej, jeżeli ma wpływ na tylu ludzi to powinien mieć też umiejętność przyznania się do błędu. Pani Ania nie ma takiej zdolności, pewnych rzeczy za miliony męża się nie kupi. Mamy tylko nadzieję, że nikt tych ćwiczeń nie wykonuje w domu …

 

Oto to video – NIE NAŚLADUJCIE!

https://www.instagram.com/p/BaOBu3IlJv4/?taken-by=annalewandowskahpba

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *