SEXMASTERKA w programie macha DILDO… i stwierdza: “OGÓREK – LEPIEJ WCHODZI”! Zobacz “gwiazdę” YOUTUBA w AKCJI! (wideo +18)

Nie wiemy jak komentować to wideo…

Sexmasterka ma na pewno dosyć sprecyzowaną drogę kariery i z całą pewnością jest nią perwersja i skandal. Wzięła udział w dosyć popularnej zabawie internetowej, gdzie za pomocą pytań, wyznać i “szybkich strzałów” możemy dowiedzieć się o gwieździe jak najwięcej. Sexmasterka dała się poznać, że się tak nią zainspirujemy –  “dogłębnie”…

 

Na niektóre pytania nie odpowiadała, we wszystkich wypowiedziach starała się nadać kontekst erotyczny. Przy “szybkich strzałach”, kiedy miał do wyboru warzywa pomidor i ogórek, wybrała to drugie bo cytujemy “lepiej wchodzi”.

 

Czego w tym programie nie było – było udawanie orgazmu, było znalezienie gdzieś pod fotelem dildo i machanie nim… Oczywiście Sexmasterka nie wyszła z roli przez całą zabawę, była egoistyczna i zarozumiała, na siłę perwersyjna. Taką wymyśliła sobie postać i z niej nie wychodzi.

 

Dla nas Sexmasterka to “skutek uboczny” Youtuba. Nie łatwo się przebić wśród tylu świetnych Youtuberów, a nie od dziś wiadomo, ze skandalem i seksem wiele karier odnosi sukces…

 

Zobaczcie, ale ostrzegamy “co się zobaczy, to już się nie od zobaczy”:

 

źródło : YouTube.com, plotek.pl, instagram.com

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *