Seniorka wyszła na spacer z trzema reklamówkami. W środku było coś zaskakującego!

Seniorka wyszła na spacer z trzema reklamówkami. Jej zachowanie zwróciło uwagę przechodniów i ktoś zadzwonił po straż miejską.

Na miejsce przyjechał patrol i od razu zlokalizował kobietę. Seniorka siedziała na ławce na krakowskich Plantach. Miała ze sobą trzy reklamówki i to właśnie ich zawartość była przedmiotem interwencji strażników.

 

Gdy dojechaliśmy na miejsce szybko zorientowaliśmy się, o kogo chodzi. Kobieta siedziała na ławce, a obok niej leżały 3 duże, zamknięte klamerkami, plastikowe torby

– napisano na facebooku straży miejskiej.

 

/www.facebook.com/strazmiejskakrakow/

 

Starsza pani miała nietypowy pomysł na transport swoich podopiecznych, bo w reklamówkach przenosiła… gołębie. Jak twierdziła, chciała zabrać je na spacer!

 

Zapytana, czemu zwierzęta trzyma w siatkach, odpowiedziała, że jakiś czas temu zabrała je z Dworca Głównego, by się nimi zaopiekować. Dodała również, że na co dzień gołębie mieszkają z nią w mieszkaniu, ale dziś postanowiła wyjść z nimi na spacer.

 

/www.facebook.com/strazmiejskakrakow/

 

Strażnicy chcieli przekazać ptaki do towarzystwa opieki nad zwierzętami. Seniorka nie chciała się na to zgodzić i sprawę skierowano na policję.

 

https://www.facebook.com/strazmiejskakrakow/posts/4679164808770184