POPEK potwierdził, że wystąpi w “TAŃCU z GWIAZDAMI”, a jego PARTNERKĄ będzie(…)! Skąd taka DECYZJA RAPERA? (foto)

Ta informacja to ogromne zaskoczenie dla fanów Popka i środowiska hiphopowego w Polsce. Tak, Paweł Mikołajuw “Popek” wystąpi w najnowsze edycji “Tańca z gwiazdami” i będziemy mogli zobaczyć go pląsającego po parkiecie chociażby w latynoskich rytmach. Wielu fanów sobie tego nie wyobraża i wydaje im się to czystą abstrakcją. Na ten moment wiadomo, że raper dał się namówić na udział w show i potwierdził, że jest gotów na nowe wyzwanie.

 

 

Popek ostatnio jest na topie i po swojej scenicznej metamorfozie stał się osobą rozpoznawalną. Kiedyś działał w hiphopowym podziemiu, walczył z policją i wyjechał za granicę. Dziś to zupełnie inny człowiek, przez co zyskał jeszcze większe grono wielbicieli, którzy kochają jego kawałki, styl i przede wszystkim to, jakim jest człowiekiem. Po walkach w klatce przyszedł czas na taneczny debiut na parkiecie i wielu już ostrzy sobie zęby na to, jak będzie sobie radził raper.

 

 

Partnerką Wałujewa ma być znana z serialu “Klan” Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa “Bożenka”. Ciekawe czy przypadną sobie do gustu i czy raper sprosta zadaniu i dopasuje się do partnerki, która jest profesjonalną tancerką. Można śmiało rzec, że niemożliwe stało się możliwe, ponieważ mało kto spodziewałby się Popka w “Tańcu z gwiazdami”. Ciekawe co skłoniło go do tej decyzji?

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *