Naga MODELKA pozowała do zmysłowych zdjęć na SKALE. Chwilę później “ZMIOTŁA” ją MORSKA FALA! (wideo)

Praca modelki wcale nie należy do najprzyjemniejszych o czym na własnej skórze przekonała się Kate Upton. Amerykańska seksbomba przygotowywała się do zdjęć na wyspie Aruba, położonej na Morzy Karaibskim. Sesja miała być niezwykle zmysłowa i wykonana w malowniczej scenerii. Nic nie wskazywało na to, że sielankę przerwie niespodziewane zjawisko, które mocno pokrzyżuje plany całej ekipy.

 

 

Kiedy rozebrana do pasa Amerykanka stała na skale wtedy ku zaskoczeniu wszystkich została z niej “zmyta” przez morskie fale! Sytuacja wyglądała zabawnie, choć sama Upton najadła się strachu. Przerażenia nie kryli również fotografowie i ekipa, która przygotowała Kate do sesji. Ich cała praca, w tym makijaż, uczesanie i dobór stroju poszła na marne, ponieważ modelka przemokła do suchej nitki!

 

 

 

Nagranie pojawiło się na Instagramowym profilu o nazwie si_swimsiut i zareagowało na nie ponad 140 tysięcy osób. Cóż nawet w tak bezpiecznym zawodzie jak praca modelki zdarzają się niespodziewane wypadki. Na szczęście prócz kilku chwil strachu, gwiazda nie odniosła żadnych obrażeń i nie poturbowała się o skały.

 

 

https://www.instagram.com/p/BfJXU27lFKy/?taken-by=si_swimsuit

źródła: instagram.com , foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *