Mężczyzna ugryzł IPHONE’A, ponieważ chciał sprawdzić czy jest ORYGINALNY! Chwile później TELEFON eksplodował dotkliwie go RANIĄC! (wideo)

Pewien Chińczyk był do tego stopnia dociekliwy, że oryginalność Iphone’a chciał sprawdzić swoimi zębami! Historia wydarzyła się w jednym z hipermarketów stolicy kraju, Pekinie. Mężczyzna wybrał się do salonu z telefonami, ponieważ zamierzał kupić najnowszego Iphone’a. Metoda testów jaką obrał zupełnie się nie sprawdziła, a telefon w momencie kontaktu z jego zębami eksplodował delikatnie raniąc mu twarz.

 

 

Przypadek Chińczyka to w ostatnim czasie kolejny wypadek z udziałem telefonów komórkowych. Głośno było o poparzeniach, wybuchach, a nawet wyrywaniu włosów przez wadliwą obudowę po zakończonej rozmowie telefonicznej! W tym przypadku winnym swojego cierpienia był mężczyzna, który sam na siebie sprowadził nieoczekiwane kłopoty. Wypadek zarejestrowały kamery monitoringu zamontowane w sklepie i trzeba przyznać, że incydent wyglądał bardzo groźnie.

 

 

Na wideo widzimy mężczyznę, który ogląda Iphone’a, a następnie wkłada go do buzi. Na całe szczęście wykazał się szybkim refleksem i w porę odrzucił telefon od twarzy. Kto wie, jak wtedy zakończyłaby się cała sytuacja i czy Chińczyk w ogóle by ją przeżył. Tym razem skończyło się na strachu i drobnych poparzeniach skóry. Prócz wspomnianego mężczyzny nikt z pracowników i klientów sklepu nie doznał obrażeń.

 

https://www.facebook.com/leaksvn69/videos/1516212038497003/

źródła: facebook.com, foto facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *