Modowa wpadka Moniki Olejnik. Zobacz CO dziennikarka ma na szyi! [FOTO]

Podczas konferencji ramówkowej w TVN pojawiła się także Monika Olejnik.

Dziennikarka podsumowała swoją pracę w TVN. Z kolei na jesień 2022 roku Monika Olejnik zapowiedziała nowe programy ze swoim udziałem:

 

…w czasie konferencji zapowiadałam mój nowy program multimedialny #MonikaOlejnikOtwarcie w #tvn24GO wraz z moim serialem #MonikaKsiążkiMuzyka 😍 Kiedy widzę #emocje wyniki oglądalności i nasze sukcesy – wiem, że za liczbami stoją ludzie! #Telewizja realizowana na żywo – to #ludzie ich wrażliwość #pasja talent, ambitna i odpowiedzialna praca! Z dumą, z satysfakcją, ale też ze świadomością odpowiedzialności za słowa przywitam się z Państwem w poniedziałek po raz kolejny od lat w #kropkanadi słowami WITAM w WOLNYCH MEDIACH 👏👏

– pisała dziennikarka.

 

Swój urlop Olejnik spędziła we Włoszech, miała więc piękną opaleniznę. Dodatkowo dziennikarka znana jest ze swojego zamiłowania do biegania oraz ćwiczeń fizycznych, ma więc zgrabną figurę.

Tym samym na konferencji świetnie prezentowała się w jasnoróżowej, obcisłej sukni. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie “ozdoba”, jaką założyła na szyję!

 

https://www.instagram.com/monikaolejnik_official/

 

Z oddali wyglądało to tak, jakby Monika na szyi miała maseczkę ochronną. I nie byłby to dziwny widok, bo przecież w czasie trwania obowiązku zasłaniania ust i nosa, wiele osób nosiło maskę pod brodą.

Jednak nie była to maseczka, a “ozdoba”. Najprawdopodobniej wykonana z jakiejś tkaniny i przypominająca różę. Niestety ta dekoracja to nie był trafiony pomysł. Zobaczcie sami na zdjęciach poniżej!

 

>>>Chciała chronić córki. Kasia Tusk POCIĘŁA się nożem! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/monikaolejnik_official/

 

https://www.instagram.com/monikaolejnik_official/

 

https://www.instagram.com/p/Chrgju3I2h9/

 

https://www.instagram.com/p/ChsrhHkqYUW/