28 września 2023

Przez kilka lat nosiła na SZYI metalowe PIERŚCIENIE, ponieważ chciała wyglądać jak ŻYRAFA! Konsekwencje swojego pomysłu odczuwa do DZIŚ! (foto)

Niektórzy ludzie dla idealnego wyglądu zrobią wszystko, podobnie było w przypadku Sydney z Smith, która chcąc wyglądać pięknie postanowiła wydłużyć swoją szyję! Amerykanka na swój szalony pomysł wpadła podczas wizyty w zoo, a zainspirowały ją do niego znajdujące się tam żyrafy. Kobieta nie bacząc na prośby rodziny postanowiła zrealizować marzenie, które nie dawało jej spokoju i niemal przez 5 lat nosiła na szyi metalowe pierścienie. Dzięki nim miała uzyskać upragniony efekt.

 

Sydney wcześniej dużo czytała na ten temat, ponieważ na podobne praktyki decydują się kobiety z plemienia Karen (Tajlandia) czy Padung (Birma). Amerykanka nie wzięła pod uwagę, że “wydłużanie” szyi rozpoczynają bardzo wcześnie, już jako 5-letnie dziewczynki. Zdawała sobie również sprawę, że ma to poważny wpływ na ich stan zdrowia, a pierścienie powodują koszmarne zmiany w układzie kostnym szyi. Pomimo to zaryzykowała i przez 5 lat konsekwentnie nosiła metalowe obręcze.

 

 

Mieszkająca w Los Angeles 30-latka wzbudzała nie lada sensację wśród mieszkańców swojego miasta. Pomimo to czuła się coraz mniej szczęśliwa. Przez metalowe pierścienie nie była w stanie normalnie funkcjonować. Kobieta postanowiła pozbyć się ich, jednak tego co zobaczyła zupełnie się nie spodziewała. Jej szyja wyglądała tak, jak 5 lat wcześniej z tym, że do dziś odczuwa w niej ból. Obręcze spowodowały uszkodzenia jednak dzięki fizjoterapii, na którą uczęszcza wszystko powoli wraca do normy.

 

 
źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz