28 listopada 2023

Michał WIŚNIEWSKI wywołał BURZĘ swoim najnowszym TELEDYSKIEM! Piosenkarz “uśmiercił się” i wyprawił własny POGRZEB! (wideo)

Michał Wiśniewski przez lata zapracował na miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów w naszym kraju. Mimo tego, że dziś jest już nieco zapomniany to ludzie nadal słuchają jego piosenek. Wokalista i założyciel zespołu „Ich Troje” dzięki sukcesom jakie osiągał na scenie był jednym z najlepiej zarabiających artystów. Niestety piosenkarz złote czasy ma już za sobą. Mimo tego, że poradził sobie z wieloma problemami to cały czas ma pod górkę.

 

 

 

 

Ostatnio pojawił się jednak promyczek nadziei, ponieważ zespół “Ich Troje” reaktywuje się po wielu latach nieobecności na muzycznym rynku. Dowodem tego jest najnowsza płyta i klip jaki pojawił się w serwisie YouTubie. Teledysk jaki powstał do piosenki “Czerń i biel” wywołał ogromne zaskoczenie wśród fanów, ponieważ przedstawia on pogrzeb wokalisty. Wiśniewski poprzez ten zabieg chciał nawiązać do swojej burzliwej kariery.

 

 

 

“Wejście 30 lat temu na scenę, późniejszy sukces i ogromny upadek zabiły tego czarnowłosego chłopaka ze Złotna w Łodzi, a zmusiły „czerwonowłosego” do ciągłej walki. Musiałem walczyć nie tylko z powszechnym hejtem, brakiem zrozumienia przekazu, nadmiarem czy brakiem kasy, ale również z jestestwem dwóch postaci – tej prywatnej i tej na scenie. On próbował w 2013 powrócić do normalności, ale okazało się, że to niemożliwe. Oczywiście biorąc pod uwagę, że chce nadal tworzyć dla ludzi, bo dla samego siebie mógł zawsze.”

 

 

 

Trzeba przyznać, że utwór ma ogromny potencjał i szansę na to by zaistnieć na polskim rynku muzycznym. O tym, że został pozytywnie odebrany przez fanów świadczy masa komentarzy/ Internautom spodobało się to z jakim dystansem do świata podszedł Wiśniewski i pochwalili teledysk. Warto dodać, że wystąpiły w nim wszystkie dzieci muzyka i jego matka, z którą ostatnio się pogodził.

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *