26 września 2023

Mariolka ze “Świata według Kiepskich” już tak NIE WYGLĄDA! Serialowa córka FERDKA i HALINY przeszła dużą METAMORFOZĘ! (foto)

 

Od debiutu Barbary Mularczyk-Potockiej w emitowanym na Polsacie “Świecie według Kiepskich” minęło już dobrych 18 lat! Czas leci nieubłaganie, a popularna Mariolka miała wtedy zaledwie 15 lat. Wszystko na to wskazuje, że serial w niedługim czasie zakończy swój żywot i nie będzie nowych odcinków, w których mogliśmy oglądać rodziny Kiepskich, Paździochów i ich sąsiadów z wrocławskiej kamienicy.

 

Polacy od samego początku pokochali produkcję Polsatu i całymi rodzinami gromadzili się przed telewizorami, aby zobaczyć kolejny odcinek. Wspomniana “Mariolka” swoją całą karierę aktorską poświęciła na granie w serialu. Mogliśmy ją oglądać począwszy od tego, jak była nastolatką, do najnowszych odcinków, gdzie jest już dojrzałą 33-letnią kobietą. Dzięki temu widzieliśmy, jak przez lata aktorka się zmieniała.

 

Metamorfoza jaką przeszła na planie serialu jest kolosalna. Barbara Mularczyk-Potocka nie dość, że wyszła za mąż, to całkowicie zmieniła swój styl, ale również siebie. Choć fani mają z nią ograniczony kontakt, aktorka nie ma konta na Instagramie, to od czasu do czasu mogą ją zobaczyć na imprezach gwiazd, czy filmikach promujących serial. Zobaczcie sami jak dziś wygląda.

 

źródła: plejada.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz