2 października 2023

HALINKA ze “Świata według Kiepskich” już tak nie WYGLĄDA! AKTORKA SCHUDŁA aż 15 KG, a jej METAMORFOZA zaskoczyła widzów! (foto)

Marzena Kipiel-Sztuka czyli serialowa żona Andrzeja Grabowskiego ze “Światem według Kiepskich” związana jest od samego początku. Od pierwszego odcinka minęło już ładnych 18 lat! Wszystko na to wskazuje, że serial w niedługim czasie zakończy swój żywot i nie będzie nowych odcinków, w których mogliśmy oglądać rodziny Kiepskich, Paździochów i ich sąsiadów z wrocławskiej kamienicy.

 

 

Aktorka, która w tym roku będzie obchodzić swoje 52 urodziny bardzo się zmieniła. I to my jako widzowie mogliśmy zaobserwować tę metamorfozę. Serialowa Halinka zdecydowanie schudła. Jak sama zdradziła zrzuciła aż 15 kilogramów, co nie umknęło uwadze aktorów z, którymi występuje na planie “Kiepskich”. Zmianę wyglądu zawdzięcza diecie i witaminom, które regularnie spożywa. Sztuka przyznała, że od jakiegoś czasu spożywa zdecydowanie więcej owoców.

 

 

Metamorfoza została również pozytywnie odebrana przez fanów serialu, którzy zauważyli, że serialowa Halinka zaczęła o siebie bardziej dbać, postanowiła również rzucić palenie. Aktorka zmieniła również styl ubierania. Choć pani Marzena rzadko pojawia się na wielkich imprezach i nie ma konta na Instagramie to wierni fani nadal o niej pamiętają. Trzeba przyznać, że zmiany są znaczne, a czy wam przypadną do gustu oceńcie sami.

 

 

foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz