Mandaryna wychowywała dzieci bezstresowo. Powiedziała, jakie są skutki!

Mandaryna czyli Marta Wiśniewska (Mandarynkiewicz) z małżeństwa z Michałem Wiśniewskim ma dwójkę dzieci – Xaviera (ur. 2002) i Fabienne (ur. 21 sierpnia 2003).

I tak im dzieci Mandaryny są starsze, tym jest o nich głośniej w mediach. Teraz Mandaryna z Fabienne  gościła w Dzień Dobry TVN.

 

https://www.instagram.com/p/Ca7URcStpa-/

 

W programie mama i córka opowiadały o planach Fabienne. Nastolatka obecnie przygotowuje się do matury i planuje w Akademii Sztuk Pięknych. Sam egzamin maturalny nieco ją stresuje:

 

Mam korepetycje z matematyki (…), polskiego i angielskiego się nie obawiam. Do historii sztuki muszę się jeszcze pouczyć, ale mam troszkę czasu

– przyznała.

 

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny twierdzi jednak, że ma z mamą bardzo dobre, przyjacielskie relacje. Dzięki temu może się jej zwierzać ze swoich obaw czy problemów i zawsze uzyskać wsparcie.

 

mandaryna, marta wiśniewska (8)
https://www.instagram.com/marta.mandaryna/

 

Ci ciekawe może to być efekt powszechnie krytykowanego tzw. bezstresowego wychowania. Marta Wiśniewska powiedziała, że nigdy nie była surową matką:

 

Nie leży to w moim DNA i wiele razy nad tym ubolewałam. Wychowywałam ich dość bezstresowo. Oni sami wyznaczali sobie granice, których nie chcą przekraczać. Bo wiedzieli, że sami będą ponosić konsekwencje. Dlatego jesteśmy bardziej przyjaciółkami, ale to partnerska, zdrowa relacja. Wie, że jestem jej mamą i ma to gdzieś z tyłu głowy i nie może wszystkiego, ale mamy przyjemne relacje.

 

Spodziewalibyście się takich efektów bezstresowego wychowania?

 

>>>Opozda pokazała KTO jest najbardziej zakochany w Vincencie. To spore zaskoczenie!

 

cyt. dziendobry.tvn.pl