Maja Hyży wojuje z byłym mężem. Niestety są już pierwsze ofiary!

W kwietniu tego roku Maja Hyży ujawniła swój konflikt z byłym mężem.

Maja Hyży i Grzegorzy Hyży małżeństwem byli w latach 2011 – 2013, jednak w tym czasie urodziły im się bliźniaki Wiktor i Alexander (ur.  2012). Chłopcy mieszkają z mamą, która teraz ma nowego partnera i córeczkę Antoninę (ur. 2020).

 

bliźniaki z Antosią – https://www.instagram.com/majahyzy/

 

Dwa miesiące temu Maja napisała o tym, że jej były mąż ją “śledzi” i zbiera na nią “dowody”. Oczywiście chodziło o opiekę nad dziećmi. 

Z kolei Grzegorz dał do zrozumienia, że Maja ogranicza mu kontakty z synami [więcej na ten temat tutaj].

 

Wczoraj miała odbyć się rozprawa pomiędzy byłymi małżonkami, choć Maja nie ujawniła, czego będzie dotyczyć. Być może jednak Grzegorz założył ją w celu ustalenia kontaktów z bliźniakami. Jednak jego była żona twierdzi, że to wojna:

 

…zaczyna się wojna o spokój, szczęście, a przede wszystkim cały mój świat. Dlaczego wojna? Dlatego że nigdy nie było mowy o kompromisie, bo dla agresora definicja kompromisu, to zaakceptowanie jego wszystkich warunków.

 

Napisała też, że są już ofiary tej wojny, a mianowicie dzieci:

 

Jak wiadomo na każdej wojnie muszą być ofiary. Niestety ofiarami tej wojny już stały się moje dzieci. Jak wiecie na wojnie wszystkie chwyty dozwolone,
stąd dzieci już od dawna zostały wciągnięte
w strategię walki agresora. Są dla niego narzędziem do jego “zwycięstwa”.

 

W swoich mocnych wpisach Maja Hyży nie pisze o tym, ani czego dotyczy sprawa, ani co takiego naprawdę robił Grzegorz. Mimo to, dostaje wiele głosów wsparcia od swoich fanek.

 

https://www.instagram.com/p/CP8xRI9Bh6C/