Lekarze nie dawali mu żadnych SZANS i odłączyli od APARATURY! Skazany na ŚMIERĆ Alfie EVANS oddycha SAMODZIELNIE! (wideo)

Historią Alfiego Evansa żyje niemal cały świat. Chłopic, od chwili narodzin przebywał w szpitalu, jednak lekarze nie dawali mu większych szans na normalne życie. Według ich opinii maleńki Brytyjczyk ma poważne uszkodzenia mózgu i przez to, że jest sztucznie podtrzymywany przy życiu tylko się męczy. Podobnego zdania był Brytyjski Sąd Najwyższy, który zezwolił szpitalowi na odłączenie chłopca od aparatury z tlenem. Wbrew wszystkim niespełna dwuletni chłopiec okazał się prawdziwym wojownikiem.

 

 

 

Mały Brytyjczyk kilka godzin po tym, jak lekarze zdecydowali się przerwać jego “męczarnie” nadal oddycha samodzielnie. Lekarze ze szpitala w Liverpoolu byli niemal pewni, że umrze po kilku minutach, dawali mu nie więcej niż 3 minuty. Rodzice Alfiego opublikowali zdjęcia synka i napisali krótką wiadomość, w której uzmysłowili medykom, jak bardzo się mylili. Oboje robią wszystko, by uratować swoje dziecko, ponieważ liczy się każda sekunda. Pomoc zadeklarowała już klinika w Watykanie, a Włosi nadali mu swoje obywatelstwo.

 

 

 

Niestety brytyjski wymiar sprawiedliwości nadal pozostaje nieugięty i odmawia włoskiej ambasadzie w Londynie pozwolenia na przewiezienie chłopca do watykańskiego szpitala. Ich zdaniem Evans powinien umrzeć w domu. W Manchesterze, gdzie wydano taki wyrok protestowali ludzie, którzy byli zszokowani decyzją sądu. Tysiące internautów i rodzice nadal wierzą w cud i liczą na zmianę decyzji sądu. Póki chłopiec żyje nie wolno tracić nadziei.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YJI1GkghoaQ

 

źródła: thesun.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *