Lara Gessler wzięła TRZECI ślub? Tadeusz Müller opublikował zaskakujące zdjęcia!

Lara Gessler (32 l.) w latach 2017-2019 była żoną Pawła Rucz. Jesienią 2020 r. restauratorka wzięła ślub z prawnikiem, Piotrem Szeląg.

Uroczystość odbyła się w czasie, gdy Lara Gessler była w ciąży i niedługo później, na świat przyszła Nena. Małżeństwo Lary i Piotra wydaje się być szczęśliwe, a dziś na profilu przyrodniego brata Lary pojawiły się frapujące zdjęcia.

 

https://www.instagram.com/tadeusz_muller/?hl=pl

 

Tadeusz Müller zamieścił kilka zdjęć z siostrą ubraną w suknię ślubną. Na jednym z nich jest on sam z Larą, na drugim widać pannę młodą, Piotra Szeląga oraz – najprawdopodobniej – urzędnika.

 

https://www.instagram.com/tadeusz_muller/?hl=pl

 

Sama Lara na swoim profilu zamieściła jedynie zdjęcie z hotelu Nosalowy Park Hotel & Spa, a na drugim napisała “The Day”.

 

https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

Jak informuje “Viva”, trzeci ślub Lary stanowił odnowienie przysięgi małżeńskiej:

 

“Teraz córka Magdy Gessler zaskoczyła swoich obserwatorów. Gwiazda i jej ukochany odnowili przysięgę małżeńską. Ekspertka kulinarna wspólnie z Piotrem Szelągiem zorganizowali dla najbliższej rodziny i przyjaciół wyjątkowe przyjęcie w górach. Uroczystość obyła się w hotelu w Zakopanem. Zimowa sceneria budowała niesamowity klimat!”

 

Trzeba przyznać, że jest to ciekawy pomysł, szczególnie że odnowa przysięgi odbyła się w zaledwie rok od pierwszego ślubu pary.

 

>>>Krzysztof Ibisz z trzecią żoną na salonach. Ależ oni są do siebie podobni! (FOTO)