Krychowiak NIE był ATRAKCYJNYM nastolatkiem! Wojciech Szczęsny opublikował wspólne zdjęcie sprzed 14 lat! Grzegorz nie do poznania! Zobacz!

Grzegorz Krychowiak często jest narażany na żarty kolegów za swoje zainteresowanie modą. Nie ma co ukrywać piłkarz zawsze prezentuje się w idealnie przemyślanych stylizacjach. Złośliwi twierdzą, ze na tym skupia się bardziej niż na graniu w piłkę. Ostatnio Grzegorz miał urodziny i własnie z tej okazji Szczęsny złożył mu publicznie życzenia i dołączył zdjęcie, jako dowód ich długoletniej przyjaźni!

 

Fotografia przedstawia na pierwszym planie Grześka w dosyć odważnej, dłuższej fryzurze i mało stylowym stroju sportowym. Cóż takie były czasy i nie miał jeszcze takich pieniędzy jak dziś!

 

Za nim można dostrzec Wojtka Szczęsnego, oczywiście znacznie młodszego, ale łatwiej go rozpoznać niż Krychowiaka. Szczęsny do zdjęcia dołączył takie słowa:

 

“Razem przegrywaliśmy i się podnosiliśmy, razem wygrywaliśmy i się cieszyliśmy. Razem dorastaliśmy,a ze coraz bliżej 30-stki to niedługo razem będziemy się starzeć. Zmieniały się kategorie wiekowe reprezentacji od U-15 do pierwszej, zmieniali się trenerzy, Twoje ubrania i fryzury. Nie zmienia się tylko to,ze wciąż jesteś tak dziwny jak 14 lat temu i takiego Cie uwielbiam 😂 Najlepszego przyjacielu!!!!”

 

Chociaż zdjęcie może bawić, to równocześnie wzrusza, bo nie często takie przyjaźnie tak długo trwają. Na opublikowanym przez Wojtka zdjęciu widzimy dwóch chłopaków, którym pewnie nawet nie śni się, że zajda aż tak daleko. Na pewno o tym marzyli, ale czy wierzyli, że będą grali w najlepszych klubach i że będą żyć z piłki na takim poziomie? Pewnie widząc te zdjęcia są z siebie dumni jak daleko doszli, a przy tym wciąż mają w sobie tę radość i przyjaźń, która ich połączyła 14 lat temu.

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *