26 września 2023
Klaudia z Majkelem z You can dance

Klaudia Antos i Majkel Kalcowski dali popis – TEN TANIEC KIPI SEKSEM! Para finalistów z “You ca dance” robi oszałamiającą karierę. Miłość się opłaca? Zobacz wideo!

Klaudia Antos i Majkel Kalcowski poznali się w ostatniej edycji “You can dance”. Oboje byli wtedy w związkach z innymi partnerami, ale częste, wspólne spędzanie czasu na próbach i na nagraniach przyczyniło się pojawienia się między nimi głębszych uczuć. Wkrótce stali się parą i do tej pory są w sobie zabójczo zakochani.

 

Okazuje się, że miłość tancerzy to też świetny sposób na promowanie się. Oboje należą do formacji Agustina Egurroli “Volt”, gdzie występują jako oprawa taneczna największych wydarzeń telewizyjnych i muzycznych w kraju. Od jakiegoś czasu można zobaczyć teledysk Ewy Farny i Kaena do piosenki “Echo” w którym nie tylko wystąpili, ale i wymyślili choreografię. Ostatnio na swój Instagram Klaudia wrzuciła filmik z występu na pokazie LA Manii Joanny Przetakiewicz. Oj…jest gorąco.

 

Klaudia przyćmiła swojego partnera, ale cóż się dziwić, kiedy ma się takie seksowne ciało! Ten taniec to wulkan, tancerka jest w nim tak zmysłowa, że rozgrzała panów do czerwoności. Oboje tańczą jak światowej klasy tancerze.

 

Szkoda, że to wideo jest takie krótkie, a może i lepiej, bo męskiej części oglądających pewnie trudniej byłoby się na czymś innym skupić po jego obejrzeniu!

 

Zobacz:

https://www.instagram.com/p/Bcsa9SqlEbn/?taken-by=klaudiaantos

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz