Kazadi rozgrzała fanów. Pokazała naprawdę DUŻO!

Ostatnie lata dla Patricii Kazadi (33 l.) były naprawdę trudne. W 2020 roku zawiesiła swoją działalność medialną.

Piosenkarka, aktorka i prezenterka przyznała też wtedy, że walczy z depresją. Potem przyszły kolejne problemy – Patricia Kazadi była ciężko chora.

Co prawda nie zdradziła, co jej dolega, ale sprawa była poważna. Gwiazda klika razy była w szpitalu, musiała się też z powrotem przeprowadzić do rodzinnego domu, bo wymagała opieki.

 

Po tych trudnych doświadczeniach, aktorka otworzyła się też w temacie akceptacji własnego wyglądu. Było to szczególnie trudne w czasie jej choroby, gdy znacznie zmieniła się sylwetka Kazadi.

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Wydaje się jednak, że Patricia jest teraz na dobrej drodze do powrotu do formy. Wczoraj na instastory odpowiadała na pytania dotyczące akceptacji swojego wyglądu i w nawiązaniu do tematu self love, wstawiła odważne zdjęcie.

 

Pokazała na nim naprawdę dużo, bo sporą część biustu, dekolt i brzuch.

 

Fajny szlafroczek…no nie Kazadi na cycki tez spojrzałam…kiedys tez mialam takie ladne😮❤️🔥.Extra fotka …tak trzymaj maleńka😍.Buziaki.

 

O mamo!, a niech gadają! Zaślepieni są nienawiścią i zazdrością, BESOS🔥

 

Nadal nie rozumiem tego zamieszania wokół twojego wyglądu. Jak ktoś hejtuje takie ciało, zmysłowe, naturalne i piękne to musi być albo zboczony albo skrajnie poje…ny. Wyglądasz super, nic nie zmieniaj a debilami się nie przejmuj😀👍

– komentowali zachwyceni fani Patricii.

 

Zdjęcie poniżej.

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

https://www.instagram.com/p/CZcnkOIs4zZ/