Katarzyna CICHOPEK postanowiła zerwać z WIZERUNKIEM grzecznej “DZIEWCZYNKI”! METAMORFOZA pozytywnie zaskoczyła jej FANÓW! (foto)

Kataryna Cichopek kojarzy nam się z niezwykle spokojną, nieszukającą rozgłosu i poukładaną kobietą. Tak widzi ją większość z nas, jednak tym razem aktorka postanowiła troszkę zaszaleć i zerwać z wizerunkiem grzecznej “dziewczynki”. Delikatna, ale zauważalna metamorfoza jaką przeszła pozytywnie zaskoczyła jej wiernych fanów, którzy uwielbiają ją za urodę i styl bycia.

 

 

Aktorka, którą większość z nas kojarzy z rolą Kingi Zduńskiej z serialu “M jak miłość” jest już obecna w polskim show biznesie od prawie 20 lat. Swoją zawodową karierę rozpoczęła w serialu, któremu pozostaje wierna do dziś. To właśnie jego widzowie mogą podziwiać, jak przez lata przeistoczyła się z wrażliwej nastolatki w dojrzałą i niezwykle piękną kobietę.

 

 

Katarzyna Cichopek jak większość pań lubi poeksperymentować z wyglądem. Aktorka zdecydowała się na całkowitą zmianę stylu i zapuściła włosy. Po poczciwej fryzurze Kingi z “M jak miłość” nie ma już śladu. Aktorka wygląda teraz zdecydowanie bardziej seksownie i mniej grzecznie. Docenili to również Internauci, którym delikatna zmiana przypadła do gustu. Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komplementów, a komentujący napisali, że Kasia wygląda zachwycająco.

 

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *